۷ چیز که شما نیاز دارید تا یک وب سایت را شروع کنید

۷ چیز که شما نیاز دارید تا یک وب سایت را شروع کنید
به این مطلب امتیاز دهید

من نیاز به ایجاد یک وب سایت دارم؟

اگر شما در حال بررسی ساخت یک وب سایت هستید، اما شما اطلاعی در خصوص راه اندازی وب سایت ندارید. شما واقعا نمی دانید کجا شروع کنید. قبل از اینکه شروع به کار کنید ما فهرستی واضح از مراحل برای راهنمایی شما، آماده کرده ایم که میتوانید راه اندازی یک وب سایت را شروع کنید.

برای کمک به شما، در اینجا یک راهنمای گام به گام برای آنچه که شما نیاز به شروع یک وب سایت دارید قرار داده ایم.

  1. هدف
  2. ثبت دامنه و انتخاب نام کسب و کار آنلاین
  3. میزبانی وب
  4. طراحی وب سایت
  5. محتوا
  6. طرح بازاریابی دیجیتال
  7. Google Analytics

۱. هدف

اگر در مرحله فکر کردن در مورد راه اندازی یک وب سایت هستید، ممکن است شروع خوبی در این مورد داشته باشید (اکثر مردم برای ایجاد یک وبسایت بدون درک اینکه چه چیزی برای راه اندازی آن نیاز دارند، اقدام به راه اندازی سایت می کنند.) پس در صورتی که هدفی برای راه اندازی وب سایت ندارید اقدام به شروع برای راه اندازی وب سایت نکنید. با این وجود، قبل از اینکه هرچه بیشتر به جلو بروید، واقعا خودتان را به آنچه که می خواهید وبسایت خود را تحقق بخشید، روشن کنید.

اگر شما شروع به کسب و کار مبتنی بر خدمات، وب سایت باید با دقت ارتباط آنچه شما ارائه و به همین دلیل باید اعلام نیاز نیرو کنید و کسانی که در زمینه کسب و کار آنلاین شما تخصص دارند را استخدام کنید. اگر شما شروع به کسب و کار مبتنی بر محصول کردید، هدف شما این است که مردم را پس از ورود به وب سایت خود برای اضافه کردن محصولات به سبر خرید تشویق کنید. اگر شما در حال ایجاد یک وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود هستید، هدف می تواند این باشد که شما کسانی را پیدا کنید که به مطالب شما علاقه داشته باشند.

هر گاه هدف خاص خودتان را تعیین کردید، تمام مراحلی که در اینجا ارائه شده است می توانند در کمک به شما برای رسیدن به آن نقش مهمی ایفا کنند؛ مهم این است که قبل از رفتن به هر مرحله، این مرحله را مشخص کنید.

۲. ثبت دامنه و انتخاب نام کسب و کار آنلاین

انتخاب نام کسب و کار و ثبت دامنه می تواند یکی از سخت ترین بخش ها برای بسیاری از کسانی که می خواهند سایت خود را راه اندازی کنند، باشد. این کار بسیار خسته کننده ای نیست، اما به تصمیم گیری خلاقانه احتیاج دارد و در این مرحله آسان است و زمان زیادی را صرف حرکت می کند.

هنگام انتخاب یک نام برای وب سایت خود، باید بیش از آنچه که برای تلفن های موبایل مناسب است فکر کنید. بخشی از روند طوفان مغزی شما باید به دنبال نام دامنه موجود باشد . شما لزوما مجبور نیستید دامنه دقیق را به عنوان نامی که وبسایت خود را می خواهید ثبت کنید، اما برای بازدیدکنندگان تکراری بسیار راحت تر خواهد شد تا شما را مجددا پیدا کنند اگر نامها مطابقت داشته باشند، پس بهتر است نام دامنه را مطابق با نام کسب و کار خود انتخاب کنیدو مثلا در صورتی که نام کسب و کار شما رایان وب هاست می باشد، نام دامنه خود را RayanWebHost.com انتخاب کنید.

همچنین برای اینکه بدانید یک نام دامنه موجود می باشد و یا اینکه قبلا توسط شخص دیگری گرفته شده است می توانید از آزاد بودن نام دامنه مورد نظر خود از طریق بخش ثبت دامنه رایان وب هاست اقدام کنید.

۳. میزبانی وب

پس از انتخاب دامنه و نام برای کسب و کار آنلاین خود نیاز به تهیه یک سرویس میزبانی وب دارید. توجه کنید که برای خرید هاست باید اولین مورد که مدنظر شما می باشد سرعت و کیفیت هاست مورد نظر باشد ( می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب یک سرویس دهنده خود هاست به مقاله انتخاب یک سرویس دهنده هاست مناسب که توسط رایان وب هاست آماده شده است، مراجعه کنید). برای راه اندازی یک وب سایت تازه نیاز نیست که زیاد هزینه کنید و با خرید هاست ارزان می توانید اقدام به راه اندازی سایت خود کنید و در صورتی که نیاز بود به صورت آنی آن را ارتقاء دهید.

۴. طراحی وب سایت

هر وبسایتی که در وب مشاهده میکنید دارای یک وبسایت پایه است که باید کسی ایجاد کند. هنگامی که طراحی وب سایت بصری است و کار خود را انجام می دهد، شما لزوما به اندازه کافی در مورد آن فکر نمی کنید، اما این به این دلیل است که شخص دیگری در طول فرایند طراحی برای شما فکر می کند تا مطمئن شوید که سایت به راحتی با نیازهای بازدید کننده مواجه می شود.

شما چند گزینه برای طراحی وب سایت خود دارید . شما می توانید شخص دیگری را که در طراحی وب تجربه دارد استخدام کنید تا چیزی منحصر به فردی را که به نیازهای شما پاسخ دهد، بسازید. شما می توانید از یک سازنده وب سایت برای ساخت آن توسط خودتان با استفاده از قالب ها و یک رابط طراحی بصری استفاده کنید. یا شما می توانید سعی کنید خودتان را به یاد گیری طراحی وب سایت الزام کنید و یک وب سایت را از ابتدا بسازید. هشدار داده شود که گزینه دوم اگر شما تجربه قبلی نداشته باشید، اما اگر طراحی وب سایت را می توانید خودتان انجام دهید، ایجاد اولین وب سایت توسط خودتان، کار خوب است.

۵. محتوا

همانند طراحی وب، شما احتمالا هرگز به کارهایی فکر نکرده اید که به همه کلمات در صفحات وبسایتهایی که بازدید می کنید، طراحی شده است. اما کسی این زمان و کار را در آن قرار داده و این یک گام است که شما هم باید آن را انجام دهید.

این گام دیگری است که ممکن است ارزش استخدام یک حرفه ای برای کمک به شما را داشته باشد، به خصوص اگر هدف وب سایت شما چیزی برای فروش باشد. نویسندگان وب سایت حرفه ای می دانند که چگونه موقعیت را برای کسب و کارها می سازند و زبان را بیشتر در معرض دید عموم قرار می دهند. و اگر محتوا در وب سایت شما وجود نداشته باشد، احتمالا زمان زیادی را صرف وقت و انرژی خواهید کرد و نتایج بدتری هم خواهید گرفت، مگر اینکه شخصی را استخدام کنید که واقعا می داند چه کاری انجام می دهد.

۶. طرح بازاریابی دیجیتال

شما ممکن است تصور کنید ساختن وب سایت شما سخت است (و آسان نیست)، اما هنگامی که وب سایت شما راه اندازی می شود، شما به سرعت متوجه خواهید شد که چگونه می توانید مردم را برای چک کردن آن بیابید. برای آن، شما نیاز به بازاریابی آنلاین دارید.

انواع تاکتیک های بازاریابی آنلاین را در نظر بگیرید که برای وب سایت شما مناسب تر است و برنامه ای برای کمک به افزایش آگاهی از وب سایت خود و ترافیک راه خود را به کار گیرید. هیچ کس محصولات شما را نخواهد خواند و یا مطالب خود را بدون نیاز به پیدا کردن وب سایت شما برای اولین بار می تواند بخواند. برای رسیدن به هدفی که در مرحله ی ۱ ایجاد شده است، باید تلاش های بازاریابی در حال انجام را انجام دهید تا مخاطبان خود را به خود جذب کنید.

۷. Google Analytics

یکی از ابزارهای ارزشمند هر صاحب وب سایت که کاملا رایگان است. راه اندازی Google Analytics آسان و یکی از اولین مواردی است که باید انجام دهید، زمانی که وبسایت شما برای راه اندازی آماده است. این ابزار بینش های غنی را در مورد تعداد افراد به وب سایت شما، چگونگی پیدا کردن آنها، اینکه آیا آنها دوباره به عقب بازگشته اند یا خیر (از لحاظ جمعیت شناختی)، فراهم می کند.

اطلاعاتی که از Google Analytics دریافت می کنید به شما می گوید که آیا بازاریابی شما در حال کار است و تاکتیک ها بهترین کار است. این به شما اجازه می دهد تا بدانید کدام نوع بازدیدکنندگان احتمال بیشتری دارند که مانند یک خرید یا ثبت نام ایمیل اقدام کنند و بیشتر به احتمال زیاد سایت را در عرض چند ثانیه بدون نیاز به برگشتن، ترک کنند. این شما را در تغییراتی که باید در وب سایت و تلاش های بازاریابی خود در طول زمان انجام دهید تا به اهداف کلیدی خود برسید، راهنمایی می کند.

ساختن یک وب سایت با چالش های آن مواجه است، اما هنگامی که شما متوجه اقدامات اساسی خود شده اید، برنامه ریزی برای حرکت به جلو را آسان تر می کند. البته، هنگامی که این کار را انجام می دهد، شما با یک مجموعه کامل از چالش ها مواجه خواهید شد، اما خوشحال می شویم که ترافیک شما افزایش پیدا کند و وب سایت شما در رتبه بهتری قرار گیرد. اگر منتظر شروع شدن هستید و شما نمی دانید چه کاری باید انجام دهید، با مطالعه این مقاله می توانید یک گام به جلو حرکت کنید و آن را انجام دهید. موفق باشید!
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/