بهترین ابزار پیشنهاد نام دامنه ( 7 ابزار پیشنهاد نام دامنه )

بهترین ابزار پیشنهاد نام دامنه ( 7 ابزار پیشنهاد نام دامنه )
4.7 (93.33%) 3 votes

بهترین ابزار پیشنهاد نام دامنه

انتخاب نام دامنه مناسب و پیدا کردن یک هاست از خدمات میزبانی مورد اعتماد اولین گام در ساخت سایت جدید شما است. اما، این آسان به نظر نمی رسد.

نام وب سایت شما و دامنه مرتبط با آن نیاز به جذاب، کوتاه، به یاد ماندنی و (مهمتر از همه) مرتبط با آنچه وب سایت شما در مورد آن است.

اگر در طول فاز طوفان مغزی گیر کرده باشید یا بخواهید یک ابزار ژنراتور برای کمک به ساده سازی روند، این پست برای شما مناسب است.

بهترین ابزار پیشنهاد نام دامنه

در زیر ما بهترین ابزار پیشنهاد نام دامنه برای کمک به شما در پیدا کردن نام دامنه مناسب را برجسته می کنیم.

1. Namestation

namestation

Namestation یک ابزار عالی است اگر شما نیاز به یک ژنراتور نام دامنه داشته باشید. شما به طرحی از نوع وب سایت که در حال ساخت هستید وارد می شوید و کلیدواژه هایی که در دامنه خود می خواهید را وارد میکنید، سپس ابزار، به شما پیشنهاد نام دامنه می دهد.

همچنین می توانید جعبه ای را که می گوید “I need an available domain” را بررسی کنید، و این ابزار فقط دامنه هایی را که در حال حاضر برای خرید هستند، نشان می دهد.

اگر می خواهید بازخورد جامعه را بدست آورید، می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و یک مسابقه را برگزار کنید. هنگامی که محتوای خود را ایجاد می کنید، همه اعضای جامعه مطلع می شوند و در مورد نوشته های مورد علاقه خود رای می دهند. هنگامی که 10 نفر رای داده اند، به شما اطلاع داده می شود.

2. Domainsbot

domainsbot

Domainsbot یک ابزار منحصر به فرد در زمینه پیشنهاد نام دامنه است که به شما انواع گزینه های مختلف جستجو برای ایده های نام دامنه را می دهد.

اول، شما قادر خواهید بود تا چیزی شبیه یک وب سایت موجود مانند ” meditation.com ” را جستجو کنید یا می توانید یک کلمه کلیدی یا مجموعه ای از کلمات کلیدی مانند ” learn meditation” را وارد کنید.

با استفاده از دامنه های بذر خود و یا کلمات کلیدی در محل، این ابزار به شما یک لیست پیشنهادی نام دامنه را ارائه می دهد. شما می توانید با جستجو تنها برای TLD های خاص، زبان ها، مترادف ها و موارد دیگر، این را فیلتر کنید.

این ابزار همچنین دامنه و دامنه های منقضی شده که در حال حاضر متعلق به شخص ثالث هستند و برای قیمت های بالاتر از طریق بازارهایی مانند Sedo به فروش می رساند، جستجو می کند.

3. NameTumbler

nametumbler

NameTumbler به شما اجازه می دهد تا یک سری از کلمات کلیدی مختلف وارد کنید. سپس ابزار، ابزارهای مختلف کلیدی و موضوعی را برای یافتن یک نام دامنه عالی پیدا خواهد کرد.

همچنین می توانید انتخاب کنید که ترکیبی از دامنه هایی که از دامنه سطح خاصی مانند .com یا .net استفاده می کنند را جستجو کنید .

سپس، شما یک لیست از نام های دامنه بالقوه را برای انتخاب و ثبت دامنه مشاهده میکنید.

4. Domainr

domainr

Domainr مانند موتور جستجو میباشد. شما کلمه کلیدی یا مجموعه ای از کلمات کلیدی را در نوار جستجو وارد کنید و دامنه خود را از لیست کشویی انتخاب کنید.

نام دامنه پیشنهاد شده که در دسترس است با رنگ سبز مشخص شده است که امروز می توانید آن را خریداری کنید.

این ابزار به شما نتایجی را نشان می دهد که دارای انواع مختلف پسوند نام دامنه هستند. اگر چه بعضی از آنها به اندازه کلاسیک Com نیستند ، شما ممکن است قادر به پیدا کردن چیزی کوتاه و بسیار قابل اعتماد باشید.

5. Lean Domain Search

lean-domain-search

Lean Domain Search دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد، به شما کمک می کند تا یک نام دامنه کوتاه و ساده را از طریق ابزار کلمه کلیدی و نام دامنه خود ایجاد کنید.

فقط کلمه کلیدی انتخاب شده خود را در ابزار وارد کنید و یک لیست کامل از دامنه هایی که این کلمه کلیدی را دارند، دریافت خواهید کرد. اگر یک کلمه کلیدی معروف است، شما اصلاحات را قبل یا بعد از کلمه کلیدی خود خواهید یافت.

بهترین بخش در مورد این ابزار، حجم نتایج آن است. برای فقط یک جستجوی تک، صدها گزینه برای نام دامنه بالقوه وجود دارد.

6. Nameboy

nameboy

Nameboy به شما در پیدا کردن نام دامنه کامل بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر کمک خواهد کرد. شما می توانید یک یا دو کلمه کلیدی را وارد کنید تا یک دامنه منحصر به فرد را پیدا کنید که این دو را ترکیب می کند.

نتایج به شما حدود 30 نتایج مختلف را نشان می دهد و نشان می دهد کدام دامنه با استفاده از کلمات کلیدی شما هنوز در دسترس هستند.

نتایج به شما دامنه های .com، .net را نشان می دهد . .org، و پسوند .info .

بهترین بخش در مورد نتایج این دامنه این است که ابزار آنها را به همان اندازه ساده نگه می دارد، بنابراین شما نمی توانید انتخاب یک دامنه طولانی و دشوار را به خاطر بسپارید.

7. Panabee

panabee

Panabee برای انتخاب گسترده ای از انتخاب نام دامنه بر اساس کلمات کلیدی ارائه شده است.

شما تعداد زیادی از نتایج را دریافت خواهید کرد که شامل چندین نوع و ترکیبی از کلمات کلیدی شما، به علاوه خیلی بیشتر است. با هر دامنه، همچنین قیمت خرید دامنه را مشاهده خواهید کرد .

حتی بخش های اضافی وجود دارد که دامنه های کلیدی مرتبط را ارائه می دهند و همچنین می توانید نام های رسانه های اجتماعی موجود را در صورت وجود بخواهید.

آماده دریافت نام دامنه هستید؟

امیدوارم، هفت ابزار فوق به شما کمک کند نام دامنه مناسب رویاهای خود را انتخاب کنید. پس از آن، هنگامی که شما در انتخاب یک نام دامنه مشکل نداشتید، شما می توانید آن را به راحتی با رایان وب هاست خرید کنید!

ثبت دامنه

به یاد داشته باشید که انتخاب نام دامنه شما چیزی نیست که بخواهید عجله کنید. از خلاقیت خود و ابزارهای فوق استفاده کنید تا بتوانید یک دامنه که می توانید یک وب سایت موفق در اطراف ایجاد کنید، را انتخاب کنید.

برای هر گونه سوال بیشتر در مورد خدمات میزبانی وب وردپرس و یا بسته های میزبانی وب ، لطفا امروز به کارشناسان ما تماس بگیرید ( 09032427604 ). این که آیا شما در حال نگهداری سایت تجارت الکترونیک شرکت هستید یا هنوز در مراحل اولیه توسعه هستید، کارکنان با تجربه ما می توانند به شما در ایجاد هر گونه سوالی در مورد ساخت و نگهداری وبسایت کمک کنند.
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/