بهترین نوع میزبانی وب را برای فروشگاه آنلاین خود کشف کنید

بهترین نوع میزبانی وب را برای فروشگاه آنلاین خود کشف کنید
5 (100%) 2 votes
تاریخ انتشار : تیر ۱۵, ۱۳۹۷, دسته بندی : بخش آموزشی, بهینه سازی و سئو SEO سایت, سرور اختصاصی, مقالات ویژه, هاست, وردپرس
نوشته شده توسط

بهترین نوع میزبانی وب برای فروشگاه های آنلاین چیست؟

انتخاب نوع مناسب میزبانی وب برای فروشگاه آنلاین شما تصمیمی نیست که بخواهید عجله کنید. برای اجرای یک فروشگاه آنلاین موفق، شما نیاز به یک تجربه ساده و بصری دارید. با انتخاب نوع غلط میزبان شما می توانید عملکرد سایت خود را به نقطه ای که مردم در نهایت از سایت خارج می شوند، پایین آورید.

شغل شما به عنوان صاحب فروشگاه این است که آن را آسان کنید برای افرادی که از شما خرید می کند. انتخاب میزبان شما بر میزان بارگذاری سایت شما، عملکرد و زمان آپلود تأثیر می گذارد، که این به نفع یک مشتری است.

در پایین نگاهی به چگونگی پیدا کردن بهترین نوع میزبانی وب برای فروشگاه آنلاین جدید خود می کنیم .

5 فاکتورهای میزبانی فروشگاه اینترنتی در نظر بگیرید

هنگام انتخاب یک میزبان برای فروشگاه آنلاین، عوامل بسیاری وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. در زیر برخی از ویژگی های اصلی که می خواهید در یک میزبان بالقوه جستجو کنید، نگاه کنید.

1. عملکرد بالا و ترافیک

همانطور که سایت تجارت الکترونیکی شما رشد می کند، به یک هاست نیاز دارید که بتواند جوابگوی سایت شما باشد. احتمالا یکی از میزبان های مشترک به سرعت در حال رشد است. به دنبال یک میزبان باشید که بتواند از نیازهای ترافیکی و منابع موجود شما پشتیبانی کند، بدون اینکه تجربه عملکرد داشته باشد.

بسته به اندازه فروشگاه شما و میزان ترافیک دریافتی شما ممکن است برای شروع یک هاست اشتراکی و یا VPS را انتخاب کنید.

2. روزهای سخت

هنگامی که فروشگاه شما آفلاین است هیچ پولی به شما نمی دهد. حتی بدتر از آن این است که اگر فروشگاه شما با سرعت کند کار کند، شما در نهایت مشتری خود را از دست خواهید داد.

برخی از میزبان ها تضمین های آپدیتی را ارائه می دهند که برای زمانی که سایت شما آفلاین بود به شما پول می دهد. اما، این مقدار احتمالا به دلایلی است که سایت شما درآمد کسب خواهد کرد.

بنابراین، به جای آن که به دنبال تضمین های روزمره ی پول نقد بپردازید، مطمئن شوید که یک میزبان را پیدا کرده اید که دارای بالاترین زمان آپدیت است و می تواند رکوردی از این ارقام را نشان دهد.

3. پشتیبانی SSL و ویژگی های امنیتی ( گواهینامه SSL رایگان )

نگه داشتن داده های مشتری خود را باید در بالای لیست از لحاظ اولویت بدانید. داده های مشتری شما و اطلاعات حساس مانند جزئیات کارت اعتباری باید در هر مرحله از رمزگذاری، رمزگذاری شوند.

موثرترین روش برای انجام این کار، نصب یک گواهینامه SSL در سایت شما است. بسته به میزبان شما ممکن است یک گواهی SSL همراه با برنامه میزبانی خود داشته باشید. اما، حداقل استفاده از گواهینامه های SSL باید توسط میزبان شما پشتیبانی شود.

دیگر ویژگی های خوب این است که لایه های اضافی امنیتی از طریق ابزار مانند SiteLock همراه با نظارت بر سرور به طور منظم وجود داشته باشد.

4. تیم پشتیبانی بسیار معروف

هنگامی که شما در حال تجربه مسائل با سرور خود هستید، می خواهید این موارد را در اسرع وقت برطرف کنید. پس از همه، هر کندی در عملکرد و یا به روز رسانی ضعیف منجر به از دست رفتن کاربران شما خواهد شد.

شاید شما بگویید پشتیبانی زیاد مهم نیست، پشتیبانی زمانی مهم است که شما یک مشکل در سایت خود دارید و آن زمان است که پشتیبانی از همه چیز برای شما در اولویت قرار خواهد گرفت.

5. پشتیبان گیری منظم اتوماتیک

آیا به این فکر کرده اید که ممکن است سایت شما هک شود و یا اینکه یک روز صبح از خواب بیدار شوید و ببینید برخی از نوشته ها و محصولات سایت شما حذف شده است و یا مشکلی در سایت شما ایجاد شده است که نیاز به فایل پشتیبان قبلی داشته باشید.

بهترین برنامه حفاظت، داشتن پشتیبان گیری منظم و اتوماتیک سایت است . بسته به میزبان شما ممکن است پشتیبان گیری منظم را به عنوان بخشی از برنامه میزبانی خود داشته باشید. با این حال، این نیز یک ایده خوب است برای ایجاد پشتیبان، که رایان وب هاست به صورت اتوماتیک هر روز از همه سایت ها یک نسخه بکاپ تهیه میکند و در صورت درخواست مشترک در اختیار آن قرار خواهد داد.

پیدا کردن بهترین گزینه میزبانی وب برای فروشگاه شما

میزبانی وب

اکثر مردم به علت قیمت و نصب آسان برای مبتدیان به میزبانی وب می آیند. با این حال، ناکامی این است که شما منابع سرور را با صدها و شاید حتی هزاران سایت دیگر به اشتراک می گذارید. یک میزبان مشترک میتواند کار کند اگر شما ترافیک زیادی دریافت نکنید، اما همانطور که سایت تجارت الکترونیک شما شروع به رشد می کند، ممکن است به عملکرد، زمانبندی و مسائل امنیتی وارد شود.

اگر شما قصد دارید سایت خود را مقیاس بندی کنید، احتمالا باید به یک میزبان ابر یا هاست اختصاصی ارتقا دهید.

ابر میزبانی

میزبانی ابری شبیه یک VPS است، اما به جای داشتن یک محیط تک سرور، آن را از سرورهای متعدد متصل می کند، که یک شبکه عظیمی از منابع را ایجاد می کند که می توانید آن را ایجاد کنید. ماهیت میزبانی ابری باعث می شود تا سایت شما با سرعت فوق العاده آسان شود.

با استفاده از میزبانی ابری، سطح بسیار بالایی از عملکرد، امنیت را دریافت خواهید کرد و شما نباید نگران نگرانی خود در مورد سایت خود به دلیل افزایش ترافیک باشید. میزبانی ابری همچنین به شما یک ساختار قیمت گذاری انعطاف پذیر ارائه می دهد که در آن فقط برای منابع مورد استفاده خود هزینه می کنید.

میزبانی اختصاصی

استفاده از یک سرور اختصاصی بدان معنی است که سایت شما بر روی یک سرور اختصاصی می باشد و کسی بغیر از شما از این سرور استفاده نمی کند. شما کل سرور را در اختیار دارید. این بدان معنی است که با توجه به سایتهای دیگر موجود در سرور، هیچ مشکلی با سرعت، عملکرد یا زمان آپدیت نداشته باشید.

میزبانی اختصاصی گران تر خواهد بود. با این حال، آن را به عملکرد آنلاین باور نکردنی خود را آنلاین، همراه با سطح بسیار بالایی از امنیت ارائه دهد.برای سرورهای اختصاص داده شده شما همچنین نیاز به برخی مهارت های فنی برای مدیریت سرور خود را به طور موثر باید داشته باشید.

نتیجه

اگر شما در مورد سایت تجارت الکترونیک خود جدی هستید، احتمالا می خواهید از ابتدا با یک ابر یا میزبان اختصاصی شروع کنید، اگر بودجه شما اجازه می دهد. با این حال، اگر می خواهید یک میزبان را انتخاب کنید که سبک های مختلفی از میزبانی را انتخاب می کند، همچنین می توانید از یک برنامه خرید هاست اشتراکی شروع و در آینده آن را ارتقا دهید.

در نهایت، می خواهید مطمئن شوید که میزبان شما در واقع پشتیبانی از پلت فرم تجارت الکترونیک شما استفاده میکند. به عنوان مثال، برخی از میزبان ها میزبانی وب وردپرس یا میزبانی اختصاصی WooCommerce را ارائه می دهند که در آن محیط سرور برای آن پلتفرم بهینه شده است. در حالی که دیگران به سادگی انواع متعددی از نرم افزار تجارت الکترونیک را می توانند مانند Magento، BigCommerce، PrestaShop و OpenCart نصب کنید.

امیدوارم شما درک بهتر از ویژگی های مورد نظرتان را در یک میزبان تجارت الکترونیکی و همچنین برخی از گزینه های میزبانی که می توانید آنها را بررسی کنید، را پیدا کرده باشید.  با رایان وب هاست در حال حاضر شروع کنید!

پست های مرتبط
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/