تغییر دادن خدمات ارائه دهنده میزبانی وب

تغییر دادن خدمات ارائه دهنده میزبانی وب
به این مطلب امتیاز دهید

دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد یا شرکت ها می خواهند به یک شرکت جدید برای خرید هاست مراجعه کنند. این می تواند به همان اندازه ساده باشد که فضای ذخیره سازی یا پهنای باند کافی نیست، یا این امر می تواند به دلیل خدمات مشتری یا عدم وجود آن باشد.

آیا می تواند راحت تر توضیح دهید؟ تغییر به یک شرکت میزبانی وب جدید ممکن است به یک کار دیوانه کننده تبدیل شود، اما لازم نیست که پیچیده باشد – فقط چند چیز وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

  • میزبانی وب خود را با باز کردن میزبان موجود نگه دارید.

توصیه می شود که حساب های میزبانی وب خود را فعال نگه دارید تا زمانی که مراحل انتقال را انجام داده اید (یعنی تنظیم حساب جدید، انتقال فایل، ایجاد و راه اندازی ایمیل، اصلاح و انتشار DNS). این امر اطمینان حاصل خواهد کرد که وب سایت شما و حساب های ایمیل دامنه در جریان گذار در حال اجرا است ( البته توجه کنید در صورتی که از رایان وب هاست، اقدام به تهیه هاست کنید، کلیه مراحل انتقال برای شما به رایگان انجام خواهد شد. )

  • ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب مناسب جدید را انتخاب کنید

ملاحظات عبارتند از:

الف) نوع سیستم عامل (ویندوز و لینوکس) – بستگی به فن آوری های مورد نیاز شما در وب دارد. به عنوان مثال، اگر وب سایت شما نیاز به ASP، MSSQL، MSACCESS یا دیگر فناوری های خاص مایکروسافت داشته باشد، پس شما باید یک برنامه میزبانی وب ویندوز را پیدا کنید و اگر نیاز به PHP و  MySQL داشته باشد مانند وردپرس و جوملا و …. شما نیاز به خرید هاست لینوکس دارید.

ب) نیاز به پهنای باند و فضای دیسک

  • یک نسخه پشتیبان از وب سایت موجود خود را ایجاد کنید: فایل های حساب کاربری قدیمی را دانلود کنید

در حالت ایده آل، فایل ها را باید در همان ساختار که در آن شما می خواهید انتقال یابید و آن را آپلود کنید، دانلود کنید. همچنین برای هر گونه پرونده یا مجوز chmod که ممکن است برای هر پوشه یا فایل تنظیم کنید، نگاه کنید. این کار نسبتا آسان است و می تواند به راحتی توسط FTP انجام شود.

با این حال، برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب رایگان FTP را ارائه نمی دهند. این به خصوص اگر شما در حال حاضر با استفاده از یک سرویس ایجاد وب سایت رایگان فلش / کشیدن و رها کردن (یعنی Weebly.com، WIX.com) استفاده می کنید.

در صورتی که این مورد باشد، شما قادر نخواهید بود فایلهای موجود خود را دانلود کنید و باید فایلهای وب جدید خود را دوباره ایجاد کنید. شما باید بررسی کنید که آیا ارائه دهنده خدمات میزبانی وب جدید شما یک خالق وب سایت رایگان ارائه می دهد که باید به اطلاع شما برسانم رایان وب هاست همه امکانات برای راه اندازی وب سایت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای جلوگیری از مشکلی در آینده، مطمئن شوید ارائه دهنده میزبانی وب جدید شما دسترسی FTP را ارائه می دهد.

  • راه اندازی جدید (همان) آدرس ایمیل

برای اطمینان از اینکه ایمیل ها به درستی دریافت می شوند، مهم است که آدرس های ایمیل همان، از جمله نام های ایمیل و فرستنده ها را حفظ کنید.

  • تغییر DNS و انتشار

هنگامی که فایلهای وب خود را به سرور میزبانی وب جدید آپلود کرده اید و حساب های ایمیل خود را دوباره ایجاد می کنید، می توانید پیش بروید و تغییرات DNS مورد نیاز را انجام دهید.

DNS معمولا هنگامی دریافت می شود که شما در ارائه دهنده میزبانی وب جدید ثبت نام کرده اید. شما باید تنظیمات DNS فعلی خود را با جدید جایگزین کنید – این معمولا از طریق پانل مدیریت دامنه (ثبت کننده دامنه شما) انجام می شود.

DNS جدید بین 24 تا 48 ساعت طول می کشد تا تغییر کند، بنابراین میزبان وب قدیمی مسئول در حال حاضر مسئول وب سایت و ایمیل است. به همین دلیل لغو خدمات قدیمی باید آخرین چیزی باشد که انجام شود.

  • حساب قدیمی خود را لغو کنید

هنگامی که حساب جدید شما فعال شده است و وب سایت و خدمات ایمیل شما در ارائه دهنده سرویس میزبانی وب جدید شما در حال اجرا هستند، می توانید حساب قدیمی خود در شرکت میزبانی وب قبلی را لغو کنید.

نکته : توجه داشته باشید در صورتی که در انتقال سایت خود از هر شرکت و یا ارائه دهنده خدمات هاستینگ به رایان وب هاست مشکل داشتید، کارشناسان رایان وب هاست به صورت رایگان این کار را برای شما انجام خواهند داد و تضمین خواهند داد که حتی یک ثانیه سایت شما Down نخواهد شد و بر روی رتبه سایت شما در گوگل تاثیر منفی نخواهد گذاشت. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

پست های مرتبط
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/