ثبت دامنه, ثبت دومین, خرید دامین, ثبت آنلاین دامنه

ثبت دامنه اولین قدم جهت داشتن وب سایت است.

دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com ، .net و .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial) ، شبکه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت یک تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به حق الثبت پرداختی معتبر می باشند.

دامنه های .info ، .biz و .name نیز در زمره دامنه های قابل ثبت برای عموم ولی با کاربری خاص می باشند. پسوند .info برای سایتهای اطلاعاتی (Information) ، پسوند .biz برای سایتهای تجاری (Business) و پسوند .name هم فقط برای سایتهای شخصی مناسب می باشد استفاده از این سه پسوند در خارج از این چارچوب تعریف شده ممنوع و منجر به حذف دامنه و سلب حقوق مربوطه از مالک آنها خواهد شد. همچنین کلیه دامنه های بین المللی فوق و بسیاری از دامنه های محلی تابع قوانین حمایت کننده از علائم تجاری می باشند.

ثبت آنلاین دامنه  ]

ثبت دامنه اولین قدم جهت داشتن وب سایت است. در صورتی که نام مناسبی به عنوان نام دامین در نظر بگیرید می‌توانید جایگاه مناسبی در فهرست سایتهای جستجو شده بیابید. ثبت دومین مناسب مهم ترین رکن اساسی داشتن یک وب سایت خوب است، چنان که حتی با طراحی صفحات وب مناسب و داشتن محتوای خوب، اگر به ثبت دامین نامناسب مبادرت ورزید، تمام زحماتی که در طراحی وب به کار گرفته شده است از بین خواهد رفت. به عنوان مثال ثبت دومین طولانی، امکان بروز اشتباه تایپی را بالا برده و دسترسی به وب سایت را هر چند با طراحی وب عالی به مخاطره می‌اندازد.
به علاوه ثبت دامنه در شرکتهای معتبر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چرا که در صورت نیاز به تمدید دامنه پس از مدت مقتضی، در صورتی که شرکتی که مبادرت به ثبت دامین نموده در دسترس نباشد و یا اینکه اطلاعات مالکیت دامنه را در اختیار کاربر قرار نداده باشد، امکان تمدید مجدد دامنه به هیچ عنوان وجود نداشته و تمامی زحمات صاحب وب سایت جهت جذب مشتری و معرفی وب سایت به دیگران به هدر خواهد رفت.
هاست
مرتبط با دامنه نیز باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. در صورتی که طراحی سایت شما بی نقص بوده و دومین سایت نیز مناسب باشد اما میزبانی وب مناسبی آن را پشتیبانی ننماید نیز امکان در دسترس نبودن وب سایت وجود دارد. هاستینگ با کیفیت این مساله را تضمین می‌نماید که وب سایت شما در هر زمان دردسترس بوده و از امنیت خوبی برخوردار است.
دامنه
، دامین یا دومین در فارسی به معنی قلمرو یا گستره می باشد که محور اصلی وب سایت ها و کلیه فعالیتهای Online و تجارتهای الکترونیکی است. نام دامنه (Domain) نشان دهنده محتوا و خلاصه مطالب و عناوینی است که کاربر اینترنتی انتظار دارد با آن روبرو شود. به عبارتی دیگر نام دامنه (Domain) گویای هدف سازنده وب سایت است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو انتخاب نام دامنه بسیار حیاتی و تاثیرگذار است.

Domain یا دامنه که به صورت دامین یا دومین نیز عنوان می شود، نامی است که همیشه با یک پسوند همراه بوده است و با نقطه از آن جدا می شود. (مانند .com, .ir, .net, .org و …)

مزایای ثبت دامنه در رایان وب هاست

 • ثبت و رزرو آنی دامنه چند ثانیه پس از پرداخت اتوماتیک
 • ثبت دامنه توسط ریجسترار های معتبر دنیا به صورت ٢۴ ساعته
 • امکان تغییر dns دامنه در هر زمان توسط کاربر تنها با چند کلیک
 • امکان قفل یا آزاد نمودن دامنه در هر زمان توسط کاربر
 • امکان دریافت کد انتقال دامنه جهت انتقال به سایر شرکت ها
 • ارسال ایمیل یادآوری جهت تمدید دامنه قبل از زمان انقضاء
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تیکت، ایمیل، تلفن و چت آنلاین
 • ثبت دامنه به نام مالک و صاحب اصلی دامنه
 • امکان تغییر مالکیت دامنه در هر زمان توسط مشتری
 • امکان انتقال دامنه به سایر کاربران رایان وب هاست در هر زمان
 • ارائه نام کاربری و رمزعبور به مشتری جهت مدیریت دامنه
 • ارائه کنترل پنل آنلاین جهت مدیریت دامنه
 • امکان تغییر مشخصات Whois دامنه در هر زمان توسط کاربر
 • امکان انتقال دامنه ثبت شده به سایر شرکت ها

ثبت آنلاین دامنه – دامنه با کنترل پنل اختصاصی – ثبت فوری دامنه – خرید آنلاین دامنه

رایان وب هاست ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه جستجوی دامنه و ثبت آدرس اینترنتی در پسوند های مختلف .com .ir .org .net و tld های جدید Domain

در مورد ثبت دامنه سوال دارید؟ ارسال تیکت پشتیبانی

ثبت دامنه توسط Hexonet

کلیه دامنه ها توسط کمپانی معتبر Hexonet ثبت میشود. رایان وب هاست نمایندگی رسمی از Hexonet و دارای پنل Reseller این کمپانی با پشتیبانی سطح یک میباشد.

کنترل پنل اختصاصی دامنه

کلیه دامنه های ثبت شده دارای کنترل پنل اختصاصی مدیریت دامنه میباشند. با استفاده از این پنل اختصاصی امکان مدیریت دامنه توسط کاربر فراهم میباشد.

تغییر DNS توسط کاربر

امکان تغییر name server های دامین توسط کاربر و بدون نیاز به تماس با رایان وب هاست، از طریق کنترل پنل کاربری در چند ثانیه و به صورت آنلاین و فوری

تمدید خودکار دامنه

امکان تمدید خودکار دامنه برای جلوگیری از منقضی شدن دامنه از طریق کنترل پنل کاربری و همچنین ارسال ایمیل از رایان وب هاست در خصوص زمان منقضی شدن دامنه

Locking رایگان دامنه

امکان قفل کردن دامنه جهت جلوگیری از سرقت و انتقال دامنه توسط افرادی دیگر بدون اجازه کاربر از طریق کنترل پنل به مرکز ثبت کننده دیگر

اعطای نمایندگی دامنه

ارائه خدمات نمایندگی ثبت دامنه به کاربران واجد شرایط به صورت رایگان توسط رایان وب هاست همراه با پنل اختصاصی و بدون نامی از رایان وب هاست

خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/