چگونگی انتخاب یک نام دامنه خوب

چگونگی انتخاب یک نام دامنه خوب
5 (100%) 2 votes

نام دامنه یک دارایی بزرگ است

نام دامنه شما می تواند یک دارایی بزرگ برای حضور آنلاین شما باشد. این مقاله ویژگی های یک دامنه خوب را توضیح می دهد و نحوه دریافت آن را توضیح می دهد.

نام دامنه شما بخش مهمی از هویت آنلاین شماست. به عنوان آدرس اینترنتی منحصر به فرد، می تواند به شما در مسیر سریع موفقیت کسب و کار کمک کند – یا می تواند مانع از رسیدن به اهداف شما شود. بنابراین دانستن آنچه که برای نام دامنه خوب مهم است، را برای شما خواهیم گفت.

برای شروع، توجه داشته باشید که نام دامنه کوتاه باشد  و مربوط به کسب و کارشما باشد. نامی را برای ثبت دامنه خود انتخاب کنید که تایپ کردن آن آسان باشد.

به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما تمیز کردن پنجره ها باشد، شما می خواهید نام دامنه خود را شامل کلمات کلیدی “پنجره” و “تمیز کردن” و یا “تمیز” – به این دلیل که کسانی که کلمات را جستجو می کنند زمانی که آنها نیاز به خدمات شما دارند، دامنه شما مرتبط با خدمات شما باشد و در دید کاربرانی که در گوگل جستجو کرده اند نسبت به دیگر سایت ها بیشتر خود را نشان دهد.

اعداد به عنوان ارقام و خطوط قرمز می توانند سردرگمی ایجاد کنند. پس لطفا در نام دامنه خود تا جایی که امکان دارد از انتخاب اعداد اجتناب کنید، فقط در صورتی از اعداد در نام دامنه خود استفاده کنید که به کسب و کار آنلاین شما مرتبط باشد.

دامنه “bestwindowcleaning.com”، سه کلمه کوتاه، راه ساده تر برای یادآوری و تایپ کردن از number1- windowcleaning-4u.com است

برای کسب و کارهای محلی، از جمله شهر، ایالت یا منطقه ای که در دامنه شما وجود دارد، به مشتریان کمک می کند سریعتر به شما برسند. به عنوان مثال، seattlewindowcleaning.com هدفمندتر از bestwindowcleaning.com است.

اگر تصمیم خود را گرفته اید و نام دامنه خود را انتخاب کرده اید اکنون بهتر از پسوند “.com” را دریافت کنید، برای آن که این پسوند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، اما مدت زمان زیادی است که یک نام کوتاه و به یاد ماندنی که در .com به پایان می رسد می تواند یک چالش باشد.

پسوند های دیگر جهت ثبت دامنه

سایر پسوند های محبوب دامنه شامل .net، .org، .info. و .biz. علاوه بر این، صدها پسوند از جدید سرگرم کننده در حال حاضر در دسترس هستند، مانند. guru، .shop، .nyc، و .actor، که کلیه پسوندها را میتوانید با مراجعه به بخش ثبت دامنه رایان وب هاست مشاهده کنید. این افزونه های توصیفی به شما امکان می دهد تا کاملا کسب و کارتان را نشان دهید و برند خود را افزایش دهید.

صحبت از نام تجاری شما، شما می توانید آن را با خرید نسخه های اشتباه نام دامنه خود محافظت کنید و آن را ساخت، به طوری که مشتریان که اشتباه می کنند هنوز به وب سایت شما هدایت می شوند. همچنین بهتر است دامنه خود را با پسوند های مختلف خریداری کنید تا از ثبت نام آنها توسط دیگران جلوگیری شود.

همچنین یک دامنه خود را سریع و با قیمت بالا می توانید به فروش برسانید، بنابراین دامنه مورد علاقه خود را قبل از اینکه شخص دیگری آن را ثبت کند، به ثبت برسانید.

ثبت کننده های دامنه، مانند رایان وب هاست، روند یافتن یک نام دامنه خوب را ساده می کنند زیرا آنها می دانند که کدام اسم ها در دسترس نیستند و در جستجوی شما با پیشنهاد دامنه های متناوب مربوطه زمانی که شما قبلا گرفته اید، به جستجو کمک می کند.

نیاز به نام دامنه عالی دارید؟ پس برای ثبت و جستجو دامنه خود اینجا کلیک کنید.
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/