چگونه می توان یک وب سایت وردپرس را به یک سرور جدید منتقل کرد

چگونه می توان یک وب سایت وردپرس را به یک سرور جدید منتقل کرد
به این مطلب امتیاز دهید

اگر شما یک وب سایت دارید که قبلا ساخته شده است، اما شما در مورد تغییر شرکای میزبانی وب فکر می کنید، ممکن است برخی سوالات داشته باشید. آیا اطلاعات شما در حین انتقال تغییر می کند؟ آیا این فرایند طول می کشد یا خدمات را برای مشتریان شما متوقف می کند؟ آیا مهاجرت به فایل های ذخیره شده تاثیر می گذارد؟ این همه سوالات مشروع است

خبر خوب: مهاجرت یک سایت وردپرس به یک سرور جدید واقعا پیچیده نیست، گرچه چندین مرحله مهم در این راه وجود دارد. در این مقاله ما شما را از طریق روند پیاده خواهیم کرد. به یاد داشته باشید، اگر به کمک اضافی برای انتقال سایت وردپرس خود به رایان وب هاست نیاز دارید، تیم پشتیبانی فنی متخصص ما از طریق تلفن 24 ساعته در دسترس است. ( 09032427604 )

چگونه می توان یک وب سایت وردپرس را به یک سرور جدید منتقل کرد

  1. قبل از اینکه شروع به کار کنید، از فایلهای خود پشتیبان بگیرید اگر در طول فرایند مهاجرت چیزی اشتباه شد – نگران نباشید، این خیلی بعید است – شما یک نسخه از کار خوب برای شروع دوباره خواهید داشت. در حالی که لازم نیست، برخی افراد نسخه پشتیبان تهیه شده را در اختیارتان قرار می دهند.
  2. به میزبان وب فعلی خود وارد شوید و برنامه صادراتی را پیدا کنید (phpMyAdmin یک مثال است).گزینه دیگر این است که از حساب FTP خود برای میزبان وب فعلی خود استفاده کنید و سپس wp-content را دانلود کنید.
  3. فایل های پایگاه داده خود را صادر کنید. آسانتر و سریعتر از گزینه صادر کردن سریع استفاده کنید: فقط به cPanel بروید، phpMyAdmin را باز کنید و روی برگه «Export» کلیک کنید. سپس بر روی “برو” کلیک کنید و اجازه دهید سیستم مراقب صادر کردن فایل های پایگاه داده برای شما باشد.
  4. پوشه محتوا وردپرس خود را دانلود کنید (این همه فایل هایی است که وردپرس برای سایت شما می سازند) با استفاده از یک پروتکل انتقال پرونده (FTP) که با آن آشنا هستید آشنا شوید. اگر شما یک اولویت ندارید، CuteFTP یا FileZilla را در نظر بگیرید .
  5. اگر شما در حال انتقال به رایان وب هاست هستید، به سادگی rayanwebhost.com را به مرورگر خود وارد کنید و وارد پنل کنترل سایت شوید.
  6. یک حساب FTP ایجاد کنید تا بتوانید پوشه محتوا وردپرس پشتیبان خود را برای سایت وردپرس جدید خود در میزبان جدید آپلود کنید . در صورت نیاز به کمک، در اینجا نحوه ایجاد یک حساب FTP ایجاد می شود .
  7. وردپرس را براساس دستورات روی صفحه نصب کنید. این یکی از ساده ترین مراحل زمانی است که رایان وب هاست را انتخاب می کنید زیرا ما پیشنهاد می کنیم یک کلیک را برای کاربران WordPress انجام دهیم.
  8. فایل های پایگاه داده خود را وارد کنید به cPanel بروید، phpMyAdmin را باز کنید و روی زبانه «وارد کردن» کلیک کنید. سپس بر روی “Go” کلیک کنید و اجازه دهید سیستم مراقب وارد کردن فایل های پایگاه داده برای شما باشد. شما باید از فایل .sql که قبلا ایجاد کرده اید، استفاده کنید، در حالی که پایگاه داده سایت خود را از میزبان قبلی خود صادر کرده اید.
  9. پوشه محتوا وردپرس خود را آپلود کنید شما باید محتوای را در wp-content در میزبان جدید خود با محتوا از پشتیبان سایت توسط FTP جایگزین کنید.
  10. اگر در حال تغییر دامنه ها، پایگاه داده سایت خود را به روز کنید . تعدادی افزونه وردپرس وجود دارد، مانند CM Search & Replace یا Search & Replace by Inpsyde، که می تواند به این کار کمک کند.

چیزهایی که باید به خاطر بسپارید که شما به سرویس میزبانی وب جدید مهاجرت می کنید

بعضی افراد تصاویر و پست های محتوا را در وب سایت خود قرار می دهند و به یک URL در سرور خود اشاره می کنند. هنگامی که سرویس دهندگان هاستینگ را تغییر می دهید، این لینک ها غیرقابل استفاده می شوند. برای رفع لینک های شکسته، شما باید برای هر مورد که در آن فایل های خود را شامل نام دامنه قدیمی و جایگزین آن با نام سرویس میزبانی جدید خود را جستجو کنید.

استفاده از یک اسکریپت جستجو و جایگزین مانند این یکی از GitHub. اطمینان حاصل کنید که دامین قدیمی را با جدید جایگزین کنید. این به نظر می رسد واضح است، اما آسان ساختن اشتباه جایگزینی دامنه جدید با یکی از قدیمی ها را آسان می کند و سپس لینک ها شکسته خواهند شد.

همچنین، اسکریپت جستجو و جایگزین را حذف کنید، مطمئن شوید که تمام اسامی و اشاره گرهای فایل را تغییر داده اید. ایده خوبی است که پیوندهای وب سایت خود را بعد از فرایند مهاجرت آزمایش کنید. تعدادی از ابزارهای آنلاین برای کمک به شما در انجام این کار بدون کلیک بر روی هر پیوند یا دکمه ناوبری، مانند Google Search Console (قبلا Google Webmaster Tools) و Screaming Frog وجود دارد .

این دستورالعمل ها باید از طریق فرایند مهاجرت وردپرس خود به سرویس میزبانی وب جدید کمک کنند.رایان وب هاست به شدت به وردپرس معتقد است که ما سرویس اختصاصی مخصوصا برای کاربران وردپرس و مشتریان تجاری اختصاص داده ایم . شما در هنگام تعویض نباید نگران از دست دادن هر پرونده ای در این فرآیند باشید – اما تهیه پشتیبان را فقط در صورتی که چیزی غیر عادی رخ دهد، باید انجام دهید.

اگر به کمک نیاز دارید یا سوالات بیشتری در مورد پیکربندی فایل ها دارید، تماس تلفنی با رایان وب هاست ( 09032427604 ) داشته باشید – ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک می کنیم!
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/