نحوه مهاجرت از میزبانی وب به سرور مجازی

نحوه مهاجرت از میزبانی وب به سرور مجازی
به این مطلب امتیاز دهید

ما اغلب در مورد گزینه های میزبانی وب در مورد املاک و مستغلات صحبت می کنند.

اولین میزبانی وب شما بسیار شبیه آپارتمانی است که در هنگام 19 سالگی به آنجا انتقال یافتید و چندین هم اتاقی را به اشتراک گذاشته اید. هنگامی که یکی از آنها، یا شاید یک همسایه، تصمیم گرفت موزیک یا انفجار در ساعت 2 صبح، مستقیما به شما حمله می کند.

پس از فارغ التحصیلی، بعد از فارغ التحصیلی به خانه شهری خود منتقل شدید، وظیفه ای بیشتر و بیشتر برای حفظ فضای خود داشتید، همانطور که یک کاربر VPS می کرد.

برای حفظ هماهنگی، یک سرور اختصاصی سرور به صاحب خانه شباهت دارد. آنها هزینه های بیشتری را دریافت می کنند، بیشتر فضای کاری که باید در آن کار کنند، و مسئولیت بیشتر باید هر چیزی را که با اموال خود اشتباه گرفته می شود.

خوابگاه های کالج، آپارتمان ها، املاک اجاره ای – همه آنها مراحل در راه مالکیت خانه است. شما برای وام مسکن درست از دروازه های دانشجویان آماده نیستید، اما هر ارتقاء در وضعیت زندگی آماده می شود و یک هنر برای روند حرکت وجود دارد.

انتقال از میزبانی وب به سرور مجازی هیچ تغییری نمی کند. در اینجا، ما در مورد چگونگی حرکت از یک برنامه میزبانی وب به یک سرور مجازی صحبت خواهیم کرد.

4 نشانه ای است که می توانید برای مهاجرت به سرور مجازی در نظر بگیرید.

 1. سایت شما در حال بارگذاری بسیار کند است
 2. 509 Bandwidth Limit Exceeded error بیش از حد چند بار دریافت کرده اید.
 3. شما باید نرم افزار خاصی را اجرا کنید، و برنامه میزبانی شما نمی تواند آن را جایگزین کند.
 4. شما رشد می کنید (ترافیک، کسب و کار، سود و غیره)، و شما می خواهید امنیت و پشتیبانی بیشتری داشته باشید.

اگر دو یا چند علامت از وبسایت خود را ببینید، می توانید مطمئن باشید که آماده ارتقا هستید. بیایید صحبت کنیم.

توجه: رایان وب هاست با فهرست خدمات جامع این کار را برای شما انجام خواهد داد. مراجعه به بخش خرید سرور مجازی

به عنوان مثال، اگر شما یک مشتری رایان وب هاست هستید، می توانید در هر زمان با سفارش VPS و درخواست انتقال مهاجرت ارتقا دهید . با این حال، اگر میزبان وب فعلی شما برنامه های VPS را ارائه نمی دهد، نمی توانید این کار را انجام دهید.

 • اکنون سوئیچ را به VPS تبدیل کنید

این یک کلمه احتیاطی است که من در ابتدای سفر میزبانی خود به آن می سپارم: قبل از ثبت نام برای یک میزبان اهداف بلند مدت سایت خود را در نظر بگیرید.

اگر شما قصد دارید یک روز آستانه 100،000 بازدید کننده / ماه را پیشی بگیرید، پیش بروید و یک VPS ارائه دهنده بالقوه را تهیه کنید و برنامه های اختصاص داده شده را در اوایل برنامه ریزی کنید. حتی اگر برای ثبت نام مشترک در ابتدا ثبت نام کنید ، خدمات میزبانی وب را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا رشد کنید . شما می خواهید یک شرکت میزبانی وب با بررسی های شگفت انگیز برای سرورهای مشترک، مجازی و اختصاص داده شده، زیرا یک ارائه دهنده میزبانی وب طیف گسترده ای ارائه می دهد ارزش بلند مدت تر. به همین دلیل میزبان هایی مانند رایان وب هاست به مشتریان انعطاف پذیری بیشتری می دهند زیرا آنها مارک های آنلاین را ایجاد می کنند.

مرحله 1a (اختیاری): انتقال دامنه شما به یک ثبت دامنه

به عنوان کسی که ناراحتی های جدی را با انتقال نام دامنه تجربه کرده است، احساس می کنم مجبورم پیشنهاد انتقال نام دامنه خود را به ثبت کننده دامنه دهم. این مرحله به طور کامل اختیاری است، اما ممکن است شما چند سر درد را در جاده تجربه کنید، اگر مجبور باشید اپراتورهای میزبانی را تغییر دهید. مدت زمان انتظار 60 روزه پس از ثبت اولیه یا بعد از انتقال وجود دارد، اما پس از آن شما می توانید به ثبت دامنه ای که می خواهید دامنه خود را به آن انتقال دهید. ثبت کننده جدید باید بیش از یک مجوز اولیه برای فرم انتقال ثبت کننده و شاید تأیید فرم تقاضای انتقال ثبت کننده را ارسال کند. اگر شما نمی دانید که ثبت کننده شما چیست، می توانید یک جستجوی Whois را برای پیدا کردن انجام دهید .

مرحله 1b: پایگاه داده سایت خود را صادر کرده و فایل های سایت را دانلود کنید

حالا برای مراحل رسمی . این که آیا شما وردپرس، جوملا، بعضی از CMS های دیگر یا هیچ کدام از موارد فوق را اجرا می کنید، باید پایگاه داده سایت خود را صادر کرده و فایل های سایت خود را دانلود کنید.

اگر سایت شما از cPanel، Plesk یا هر کنترل پنل استفاده کند، می توانید به راحتی با استفاده از جادوگران مختلف خود پشتیبان تهیه کنید و یا نسخه پشتیبان تهیه کنید و رابط های خود را بازیابی کنید:

در مورد cPanel، شما می توانید تمام وب سایت خود را پشتیبان گیری کنید، فایل پشتیبان را دانلود کنید، و سپس فایل را به سرور مجازی جدید خود آپلود کنید. ابزارهایی مانند پشتیبان گیری cPanel’s Wizard برای مشتریان میزبانی وب یا کسانی که در مورد مسدود کردن فایل های سایت به طور مستقیم عصبی هستند، ایده آل هستند.

اکنون اجازه دهید که پایگاه داده های صادر شده را به صورت دستی پوشش دهیم . از آنجا که شما از میزبانی وب مهاجرت میکنید، احتمالا هنوز از کنترل پنل استفاده میکنید، بنابراین به سیستم وارد شوید و به phpMyAdmin بروید.

 • cPanel → Databases section → phpMyAdmin
 • Plesk → Websites & Domains tab → click “Databases” under “Functions” → WebAdmin

پایگاه داده ای که وب سایت شما را شامل می شود را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که نام شما چیست، می توانید فایل پیکربندی خود را چک کنید (به عنوان مثال wp-config.php برای سایت های WordPress، configuration.php برای سایت های جوملا و غیره). روی «صادر کردن» در بالای صفحه کلیک کنید. شما باید یک فایل .SQL با تمام اطلاعات سایت خود داشته باشید.

برای بارگیری تمام فایلهای سایت خود، از جمله تم ها، پلاگین ها و آپلودهای رسانه ای، از برنامه های FTP مانند Filezilla استفاده می کنید که می توانید به صورت رایگان در اینجا دانلود کنید .

پس از دانلود و باز شدن، به منوی File بروید و روی “Site Manager” کلیک کنید، سپس “Site New.” شما باید فیلدهای زیر را پر کنید:

 • New Site : نام سایت خود را وارد کنید
 • Host : نام دامنه خود را وارد کنید
 • پورت: 22 پورت پیش فرض SFTP است؛ برای FTP خالی بگذارید
 • Protocol : یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید
  • SFTP → پروتکل انتقال فایل SSH
  • FTP → پروتکل انتقال فایل (انتخاب کنید “فقط از FTP ساده استفاده کنید” در جعبه رمزگذاری)
 • Logon Type : انتخاب “عادی”
 • User : نام کاربری cPanel خود را وارد کنید
 • Password : رمز عبور cPanel خود را وارد کنید

روی “اتصال” کلیک کنید و شما آماده انتقال فایل هستید. یک سایت محلی و یک صفحه وب از راه دور وجود خواهد داشت. شما می خواهید هر فایل سایت را در قسمت Remote Site ببندید و آنها را به قسمت محلی سایت بکشید، به این معنی که آنها در رایانه محلی شما یافت می شوند. شما همچنین می توانید به سادگی با دوبار کلیک کردن روی فایل ها در قسمت Remote Site کلیک کرده و آنها را به صورت خودکار دانلود کنید.

مرحله 2: فایل های خود را آپلود کنید و پایگاه داده خود را به VPS جدید وارد کنید

اکنون زمان انتقال فایل ها و پایگاه داده به VPS جدید شما است.

ورود به پانل کنترل خود را در حساب میزبانی وب خود VPS و دوباره باز کردن phpMyAdmin. با کلیک بر روی “پایگاه داده جدید”، سپس “واردات”. فایل SQL را که قبلا آن را صادر کرده اید پیدا کنید و بر روی “برو” کلیک کنید. همچنین می توانید از طریق خط فرمان انجام دهید .

برای آپلود فایل های سایت واقع در کامپیوتر محلی خود، Filezilla را دوباره باز کنید و در این زمان دوبار کلیک بر روی فایل ها در سایت محلی سایت برای بارگذاری آنها.

مرحله 3: آدرس IP شما را به سرور جدیدتان متصل کنید

شما تقریبا انجام داده اید! اکنون وقت آن رسیده است تا به ارائه دهندگان DNS خود برویم و مقدار اختصاص داده شده به رکورد A (آدرس IP) را تغییر دهیم تا آن را به سرور جدید شما نشان دهیم. این معمولا می تواند با یک ایمیل به ثبت نام دامنه شما انجام شود.

آیا زمان برای مقابله با کسب و کار در حال رشد شما در حال افزایش است؟

قدرت سرور مجازی رایان وب هاست را تجربه کنید!

پست های مرتبط
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/