سایت خود را با استفاده از HTTPS محافظت کنید قبل از اینکه کاربران گوگل کروم هشدارها را بگیرند

سایت خود را با استفاده از HTTPS محافظت کنید قبل از اینکه کاربران گوگل کروم هشدارها را بگیرند
5 (100%) 1 vote

آیا سایت شما امن است؟

کاربران گوگل کروم در هنگام بازدید از هر سایتی که HTTPS را اجرا نکرده است، متوجه یک اطلاعیه برجسته NOT SECURE خواهند شد. بنابراین اگر شما حرکت را به HTTPS انجام ندهید، این می تواند منجر به مشکلات زیادی میشود، زیرا مرورگر Chrome به طور گسترده ای عمل خواهد کرد.

خوشبختانه هرچند، اگر شما یک مشتری رایان وب هاست هستید، نگران نباشید زیرا رایان وب هاست بر روی همه خدمات هاست خود گواهینامه SSL رایگان ارائه می کند.

البته شما چندین گزینه برای تأمین امنیت سایت خود را در سرور اختصاصی، میزبانی وب یا VPS دارید. با توجه به میزان کنترل شما با این برنامه ها، تقریبا SSL ارائه شده است.

اما حتی اگر شما در میزبانی وب اشتراکی هستید و وقت برای نصب یک گواهینامه SSL ندارید، همچنین می توانید به طور خودکار با استفاده از AutoSSL می توانید سایت های خود را پوشش دهید. AutoSSL یک ویژگی cPanel می باشد که به طور خودکار SSL رایگان را ایجاد می کند و آن را به سایت شما اعمال می کند.

متأسفانه، بسیاری از شرکت های میزبانی حتی اگر از cPanel استفاده می کنند، این را پیشنهاد نمی کنند.

ما این را برای همه مشتریان با استفاده از میزبانی وب در دسترس قرار می دهیم. ما اهمیت امنیت و خطرات زیاد را درک می کنیم، بنابراین ما اطمینان می دهیم که هر یک از مشتری ها به SSL آسان دسترسی دارند … صرف نظر از برنامه میزبانی، بودجه و یا اطلاعات فنی. برای جزییات بیشتر اینجا کلیک کنید.

و به هر حال، یکی دیگر از امنیت مرتبط با بهره وری مشتریان میزبانی وب ما، یک IP اختصاصی است. بسیاری از شرکت های میزبانی از SNI (نشان دهنده نام سرور) استفاده می کنند که به کاربران اجازه می دهد یک SSL بدون نیاز به یک IP مشخص اختصاص دهند. اما این می تواند منجر به مشکلی شود که بازدیدکنندگان هنوز هشدار دهنده در سایت را مشاهده کنند.

دقیقا HTTPS و SSL چیست؟

SSL یا لایه سوکت امن، یک اتصال امن و رمزگذاری ایجاد می کند. هنگام بازدید از یک سایت که با یک گواهی SSL امن نیست (به عبارت دیگر، با استفاده از HTTP ساده)، مرورگر شما IP را که به آن نام دامنه اختصاص داده شده است متصل می کند و به آن متصل می شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که شما در واقع سایت صحیح را ببینید. مرورگر شما فقط فرض می کند که از زمان اتصال به IP آن سایت، درست است.

در حقیقت، این شبکه ممکن است به خطر افتاده باشد و شما می توانید از یک سایت بازدید کنید که تظاهر به سایت مورد نظر شماست (همچنین به عنوان spoofing شناخته می شود). و با استفاده از HTTP، تمام داده ها در متن ساده و واضح است بنابراین هر هکر که ممکن است به شبکه وصل شود می تواند آن را ببیند.

آنها می توانند ببینند چه صفحه ای بازدید می کنید و همچنین هر گونه اطلاعاتی که ممکن است در آن صفحات وارد کنید. به همین دلیل هرگز نباید اطلاعات مهمی مانند شماره کارت اعتباری، اطلاعات حساب بانکی یا کلمه عبور را وارد کنید اگر سایت با یک گواهی SSL رمزگذاری نشود. شما می توانید یک سایت را با نگاه کردن به آدرس URL در نوار آدرس اعلام کنید. یک سایت با یک گواهی SSL دارای HTTPS: // می باشد.

هنگام بازدید از سایت هایی که از HTTPS استفاده می کنند، می دانید که شما در واقع به سایت درست وصل شده اید و تمامی داده ها در آن سایت رمزگذاری شده است. سایت از یک گواهی معتبر SSL (Certificate of Layer Secure Socket Layer) پشتیبانی می کند.

چرا GOOGLE این کار را انجام می دهد؟

گوگل بر روی HTTPS تمرکز کرده است و به صاحبان سایت ها می گوید که تغییر را برای مدت زمان زیادی انجام می دهند. این یک تجربه بهتر و ایمن برای خوانندگان و مشتریان شماست و برای محافظت از شما و کسب و کار شما از حملات اینترنتی بدون اشاره به نقض اطلاعات کمک می کند.

البته هیچ چیز تا 100٪ امن نیست. اما انتقال سایت شما به HTTPS به طور چشمگیری باعث می شود که مشتریان و کاربران خود را در معرض خطر سوء استفاده از حمله فیشینگ قرار نمی دهید.

گوگل به وضوح در صورتی که سایت شما دارای گواهی SSL نباشد، به بازدیدکنندگان سایت شما می گوید که سایت شما امن نیست.

در صورتی که سایت از SSL استفاده نکند، چه تاثیری بر روی کسب و کار من دارد؟

نه تنها یک هشدار ناامن آشکار به کاربران شما نمایش داده می شود که این خود خیلی بد است، بلکه پیامی را نیز ارسال می کند که شما به عنوان صاحب واقعی در مورد نگه داشتن مشتریان خود و اطمینان از اطلاعات آنها اهمیتی نمی دهید.

در صورتی که از SSL ّرای دامنه و سایت خود استفاده نکنید، میتوان گفت اطلاعات کاربران خود را به خطر می اندازید و به نوعی برای کسب و کار شما تاثیر بدی دارد زیرا کاربران به سایت و خدمات شما اطمینان کمتری می کنند.

چگونه می توانم سایت خود را با HTTPS محافظت کنم؟

AutoSSL
AutoSSL یک ویژگی است که همراه با cPanel (شروع با نسخه cPanel 58) آمده است. این SSL Validated Domain است که به طور خودکار نصب و حتی زمانی که مورد نیاز است، تمدید شود. به عنوان یک مشترک سرویس میزبانی وب، هیچ چیزی برای انجام آن لازم نیست. فقط از سایت شما با استفاده از https: // به جای http: // بازدید کنید و باید در حال حاضر کار کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، برخی از شرکت های میزبان متاسفانه این را غیر فعال می کنند. به نظر می رسد که بخواهند از منابع درآمد استفاده کنند، اما ما معتقدیم حفاظت و خدمت به مشتریان ما همیشه باید برای اولین بار باشد.

بیایید رمزگذاری کنیم
یکی دیگر از گزینه های موجود Let’s Encrypt است که همچنین SSL Validated Domain Free است. با این حال به طور خودکار نصب نشده است. شما باید آن را تنظیم کنید. شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید، اگر از اختصاص داده شده، VPS یا Cloud از طریق دسترسی به Shell استفاده می کنید. در اینجا یک راهنمای نصب است اگر این SSL است که شما ترجیح می دهید از آن استفاده کنید.

اگر میخواهید برای Cloud، Dedicated و یا سرور مجازی رمزگذاری کنید و از cPanel / WHM استفاده کنید، می توانید آن را از تنظیمات AutoSSL به صورت زیر انتخاب کنید:

سایت خود را با استفاده از HTTPS محافظت کنید قبل از اینکه کاربران گوگل کروم هشدارها را بگیرند

سایت خود را با استفاده از HTTPS محافظت کنید قبل از اینکه کاربران گوگل کروم هشدارها را بگیرند

گواهی حق بیمه SSL

بنابراین با گزینه های SSL رایگان موجود در دسترس، چرا می خواهید برای گواهی SSL پرداخت کنید؟

AutoSSL و Let’s Encrypt فقط به حداقل نیاز می دهد تا سایت شما به عنوان ناامن نباشد. شما نمیتوانید زیر دامنه های wildcard را اعمال کنید و محدودیت های دیگری نیز وجود دارد که شما در اینجا می توانید در مرور کلی AutoSSL ببینید .

کدام یک بهتر است؟

کدام مسیر را انتخاب می کنید بستگی به سطح امنیتی مورد نیاز شما و البته بودجه شما دارد. اما آیا واقعا می توانید قیمت شهرت خود را تعیین کنید؟ آیا واقعا می تواند یک نقص داده شود؟

مهم نیست کدام یک را انتخاب کنید، همه چیز در مورد کسب و ایجاد اعتماد با مشتریان و بازدید کنندگان شما است. این که آیا شما در حال جمع آوری آدرس ایمیل برای خبرنامه خود، ارسال اطلاعات پرداخت خود را در سایت تجارت الکترونیک خود و یا به سادگی درخواست هر گونه اطلاعات شخصی … شما اجازه می دهد مشتریان خود و بازدید کنندگان وب سایت شما می دانید که شما در مورد اطلاعات شخصی خود را مورد توجه و ایجاد اعتماد با آنها را با رمزگذاری داده ها با یک گواهی SSL

هدف ما این است که همیشه فوق العاده ای را طی کنیم تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما موفق، امن و راضی هستند.
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/