3 نکات امنیتی دیجیتال برای کسب و کار کوچک شما

3 نکات امنیتی دیجیتال برای کسب و کار کوچک شما
به این مطلب امتیاز دهید
تاریخ انتشار : تیر ۲, ۱۳۹۷, دسته بندی : بخش آموزشی, مقالات ویژه, هاست
نوشته شده توسط

3 نکات ساده برای نگه داشتن دارایی های دیجیتال SMB شما امن است

در حالی که اکثر ایستگاه های خبری تنها در مورد حملات و نقض اطلاعات سازمان های بزرگ گزارش می دهند، کسب و کار کوچک شما نیز به همان اندازه در معرض خطر است، اگر نه بیشتر.

طبق گزارش Keeper Security ، در سال 2017، 61 درصد از SMB ها یک حمله را تجربه کرده اند و 54 درصد از آنها داده ها را نقض کرده اند.

شرکت شما ممکن است کوچک باشد، اما این چیزی است که آن را آسیب پذیر تر می کند. به یک مهاجم، به این معنی است که شما به احتمال زیاد به یک استراتژی جامع امنیتی نیاز دارید و حتی کمتر به تیم مدیریت امنیت اطلاعات نظارت خواهید کرد.

فقط به این دلیل که کسب و کار شما کوچک است به این معنی نیست که شما باید این تهدید امنیتی بالقوه را قبول کنید. در عوض، از خود در مقابل یک حمله یا نقض با بیمه درست، دانش آسیب پذیر ترین و مدیریت بهتر مدیریت کارکنان محافظت کنید.

1. شناسایی دارایی های آسیب پذیر

فقط 37 درصد از کسب و کارهای کوچک در مورد امنیت ذخیره سازی دارایی های دیجیتال خود بسیار مطمئن هستند. در چنین فرهنگی از راه دور و همکاری، دارایی ها باید به تعداد زیادی از کارکنان، اگر بیشتر یا بیشتر از آنها نیست، در دسترس باشند. این باعث می شود که آنها را به چالش بکشد.

خبر خوب این است که همه دارایی ها باید نگران باشند. یک انتشار مطبوعاتی قدیمی یا عکس های محصول جدید احتمالا یک هدف برای هک کردن یا خراب شدن نیست.

با این حال، به گفته لئوناردو کوپر ، مدیر عامل شرکت VaultOne، دارایی های زیر در برابر حملات آسیب پذیر هستند و باید محافظت شوند.

ثبت نام نام دامنه: شما حتی ممکن است نام دامنه خود را به عنوان یک دارایی تعریف نکنید، اما این یکی است و یکی از آسیب پذیر ترین آن هاست. “مدیریت باید دسترسی به اسناد دامنه را در یک طاق یا محل امن، و هرگز رمز عبور یا نامهای کاربری را از طریق ایمیل با همکاران خود در مورد بحث و گفتگو انجام ندهد. دسترسی باید محدود به تعداد کمی از اعضای تیم انتخاب شده باشد که نقش آنها تعیین می کند که آنها نیاز به دسترسی به DNS دارند و کلمه عبور باید به طور مرتب با قوانین ایمنی رمز عبور اصلاح شود “، کوپر می گوید.

سیستم های پشتیبان گیری: ذخیره سازی ابرها بسیار آسیب پذیر است، زیرا برخی از بزرگترین شرکت های در سراسر جهان نقض داده ها را در اینجا ذخیره می کنند. بهترین روش محافظت برای این دوگانه است: یک عادت منظم برای پشتیبان گیری از تمام دارایی های ابر به یک هارد دیسک خارجی و ایجاد یک برنامه اضطراری در صورت بدترین اتفاق می افتد.

وب سایت HostGator خود را با پشتیبان گیری روزانه و خودکار از CodeGuard محافظت کنید . 

خدمات پرداخت شخص ثالث: در حالی که ممکن است به نظر می رسد که استفاده از یک پردازنده شخص ثالث ایمن تر است، سخت است که مطمئن شوید که شیوه های امنیتی آنها واقعا چیست. اجازه ندهید که اطلاعات شما یا مشتریان شما با استفاده از یک روش ساده به دو دسته تقسیم شود: احراز هویت دو عامل (2FA). این یک لایه امنیتی اضافی را با نیاز به یک رمز عبور دیگر، یک کد خاص یا استفاده از یک برنامه مانند Google Authenticator اضافه می کند، و هک کردن سخت تر است.

2. تقویت دفاع سایبری شما

راه های زیادی برای اطمینان از داشتن یک دفاع قوی برای حفاظت از کسب و کار خود در صورت حمله وجود دارد. در اینجا دو روش ساده برای تقویت اقدامات امنیتی فعلی شما وجود دارد.

مسئولیت سایبری: شما کسب و کار خود را برای جلوگیری از مسائل قانونی گران قیمت با کارکنان یا مشتریان بیمه می کنید، اما آیا بیمه ای برای بدهی های اینترنتی نیز دارید؟ برای محافظت از دارایی های دیجیتال برنامه بیمه فعلی خود را به روز کنید:

“برخی از سیاست های صاحب کسب و کار عمومی شامل مفاد خاصی برای محافظت از کسب و کار در مورد حمله سایبری است. بسته به نوع سیاست و کسب و کار خاص شما ممکن است نیاز به خطاهایی و عدم پرداخت بیمه، که شرکت شما را از مسئولیت های ناشی از اشتباهات انجام شده توسط شما یا کارمندان شما و یا حتی سیاست های خاص امنیتی سایبری محافظت کند، توضیح می دهد. راهنمای، مسئولیت سایبری: چگونه برای محافظت کسب و کار شما

این محافظت اضافه شده احتمالا با خط مشی فعلی شما گنجانده شده است، و به راحتی به سرعت به روزرسانی می شود.

حفاظت بهتر: اگر شما تیم امنیتی ندارید، بهترین گزینه بعدی شما این است که با یک ارائه دهنده خدمات کار کنید که بتواند دامنه و دارایی های شما را برای نقض یا آسیب پذیری نظارت کند. انتخاب یک ارائه دهنده خدمات می تواند گیج کننده باشد. استیو باسی، مدیر عامل شرکت PolySwarm ، برخی از پیشنهادات را برای بررسی محصولات و تیم ها به اشتراک می گذارد:

“شرکت ها نباید به هیچ یک از ابزارها نگاه کنند، بلکه این که چگونه ارائه دهنده خدمات را به طور عمیقی محافظت می کند. روش دیگر، چگونه ارائه دهنده خدمات برنامه ریزی برای لایه دفاع و مرد آنها با مردم با تجربه فنی؟

فراموش نکنید که سوالات درست را مطرح کنید، با اشاره به جزئیات مانند نظارت خودکار و تشخیص تهدید. باسی ادامه می دهد: “یک ارائه دهنده خوب در اینجا ابزارهایی را فراهم می کند که به طور خودکار شناسایی مهاجمان را بر روی ماشین های کارمند و در سراسر سرورها به طور خودکار شناسایی می کند. نمونه های خوبی از این ابزار هایی مانند کربن سیاه است که کاری بسیار ساده انجام می دهد: اگر برنامه ای را اجرا کند که هرگز در شرکت دیده نمی شود، آن را گزارش می دهد. این یک لایه دفاع است، اما یک ارائه دهنده خدمات خوب باید هر برنامه خارجی را تجزیه و تحلیل کند و ببیند آیا آنها مخرب هستند. “

از وب سایت خود از نرم افزارهای مخرب و تهدیدات دیجیتال با SiteLock محافظت کنید:

3. آدرس بزرگترین خطر خود را: کارمندان

بزرگترین تهدید سایبری شما خارج از مهاجمان نیست، بلکه افرادی که برای شما یا کارمندان سابق کار می کنند. در حالی که در برخی موارد قصدشان این نیست که به شرکت آسیب برساند، کارکنان به طیف وسیعی از دارایی دسترسی دارند که می تواند به علت فقدان کلمات عبور قدرتمند و یا ضعف و مدیریت امنیت، مورد حمله قرار گیرد. در بسیاری از موارد حتی کارمندان سابق ممکن است هنوز به این دارایی دسترسی داشته باشند.

در واقع، گزارش سالانه کلاهبرداری و ریسک جهانی کرول در سال 2017/18 ، 71 درصد شرکتکنندگان که یک حادثه امنیتی را گزارش کردند، به عنوان مجرمان به خودی خود اشاره کردند. مهمتر از همه، آنها دریافتند که 39 درصد از کسانی که مرتکب شده اند، کارکنان جوان و 37 درصد کارکنان سابق بوده اند.

دو راه برای مبارزه با این در کسب و کار کوچک شما وجود دارد:

  • ایجاد یک فرهنگ امنیتی، که در آن همه کارکنان در تعاملات خود ایمن هستند، و الزامات مانند 2FA برای تمام logins کارمند اعمال می شود.
  • وقتی کارکنان اخراج یا ترک می شوند، یک روش خاص را دنبال کنید. حتی در شرایط خوب، دارایی های شما آسیب پذیر هستند اگر این کارمند بتواند به آنها دسترسی پیدا کند.

به طور کلی، عاقلانه است که یک فرهنگ امنیتی را در داخل کسب و کار کوچک خود ایجاد کنید، که کارکنان را تشویق می کند که مالکیت امنیت و کسب و کار خود را بگیرند. TechBeacon شش راهنمایی بزرگ برای ایجاد این اتفاق را با تیم شما به اشتراک می گذارد:

  • کارمندان را یادآوری کنید: امنیت متعلق به همه است.
  • تمرکز بر آگاهی
  • یک چرخه عمر توسعه امن ایجاد کنید.
  • پاداش کارکنانی را که برای امنیت درست کار می کنند.
  • یک جامعه امنیتی ایجاد کنید.
  • امنیت را سرگرم کننده و جذاب کنید.

درباره امنیت دیجیتال سخت گیر شوید

امنیت سایبری جوانی برای کسب و کارهای کوچک نیست. با دارا بودن دارایی های دیجیتالی که ایجاد، استفاده شده و به اشتراک گذاشته شده اند، این یک آسیب پذیری مهم برای رسیدگی است. خوشبختانه، راه هایی برای محافظت از کسب و کار شما از نقض یا حمله، از جمله کار با مشاور امنیتی، ایجاد یک فرهنگ امنیتی و شناسایی و حفاظت از دارایی هایی که بیشتر آسیب پذیر هستند، وجود دارد.

در مورد امنیت وب سایت کسب و کار کوچک خود را با چک لیست رایگان امنیتی وب سایت ما بیاموزید.
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/