5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018
5 (100%) 2 votes

5 راه برای تبدیل وبلاگ به سایت در سال 2018

وقتی که من در دو دهه گذشته به عقب نگاه می کنم، بسیاری از وب سایت ها، وبلاگ ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی از طریق ذهن من – به ویژه آنهایی که من شخصا با آن کار کرده ام و کار می کنند.

از روزهای ساده وب سایت های مبتنی بر HTML و استاتیک، به روزهای پیشرفته روز افزون استفاده از تلفن همراه و رسانه های اجتماعی، همه اینها در بالا با زمان سازگاری و ارائه ارزش برای یک مخاطب است.

در 22 سال گذشته من پول آنلاین ، یکی از مهمترین لحظات زمانی که وبلاگ من در ZacJohnson.com را در سال 2007 راه اندازی کردم، باید باشد.

نه تنها این یک تغییر بزرگ تجاری و تجاری برای خود من بود، بلکه اولین بار بود که من شروع به استفاده از وردپرس کردم و نیازی به تکیه بر نرم افزار طراحی و HTML برای ایجاد سایت های من نبود.

وردپرس همه چیز را عوض کرده و روند ایجاد یک کسب و کار متمرکز بر محتوای آنلاین یا نام تجاری را بسیار ساده تر ساخته است. از آنجا که هیچ مهارت فنی مورد نیاز وجود ندارد و این که نرم افزار رایگان است، هر کس ممکن است به زودی یک وبلاگ داشته باشد. با این حال، فقط به این دلیل که آسان است، به این معنی نیست که شما قصد موفقیت را پیدا خواهید کرد.

هر روز از خوانندگان سایت های من ایمیل می گیرم و از من می پرسم چرا آنها با وبلاگ هایشان پول نمی کنند.

برای پاسخ به تمام این سوالات و بیشتر، امروز، من می خواهم پوشش برخی از موثر ترین و مهم ترین راه های در واقع تبدیل یک وبلاگ به یک نام تجاری واقعی و کسب و کار.

1. ساخت وبلاگ، برند و کسب و کار خود را از زمین تا

قبل از اینکه حتی با یک وب سایت یا وبلاگ خود از خود شروع کنید، باید بدانید که چرا این کار را در ابتدا انجام می دهید. به عنوان مثال، در سراسر این راهنما، ما در حال ایجاد یک وبلاگ برای کسب درآمد تمرکز می کنیم .

در اغلب موارد، یک وبلاگ باید بسیار خاص باشد، یک نیاز یا اطلاعات را برای یک مخاطب فراهم می کند، و همچنین باید نوعی کسب درآمد داشته باشد.گرفتن یک تن از ترافیک به سایت شما عالی است، اما بدون تمرکز دقیق و یا تماس به عمل (برای کسب درآمد) در محل … این فقط یک وبلاگ دیگر فضای در اینترنت اشباع شده است.

در حالی که راه های زیادی برای کسب درآمد با یک وب سایت یا وبلاگ وجود دارد، بسیاری از آنها با ارسال بازدیدکنندگان دور از سایت یا ایجاد یک کمیسیون سریع یا فروش برای شخص دیگری هستند . این خوب است، اما تبدیل وبلاگ خود به یک نام تجاری و منبع محترم برای اطلاعات حتی بهتر است.

برای سرمایه گذاری در کسب و کار آنلاین و نام تجاری خود، باید یک لوگوی حرفه ای لوگو و راه را برای مخاطبان خود حتی پس از ترک سایت خود داشته باشید. این بدان معنا نیست که شما نیاز به صرف زمان و پول زیادی دارید.

با تشکر از ابزارهای طراحی آنلاین مانند Tailor Brands ، برای هر کسی آسان است که لوگوی حرفه ای را ایجاد کنید بدون نیاز به استخدام یک آژانس طراحی گرانبها و یا از طریق صدها نفر از فارغ التحصیلان برای پیدا کردن بهترین کار طراحی. در زیر میتوانید یک نمونه سریع از چند طرح نام تجاری ایجاد کنید که فقط چند ثانیه ایجاد شده است.

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

هنگامی که شما هویت نام تجاری و تصویر را در جای خود قرار داده اید، می توانید یک برداشت بزرگ و نام تجاری را به صورت آنلاین ایجاد کنید. این به این معنی است که تصویر را نه فقط در سایت و وبلاگ خود، بلکه در همه پروفایل های رسانه های اجتماعی خود و امضای ایمیل، در صورت امکان، ارسال کنید. به یاد داشته باشید که این بهترین شیوه ها را می توان توسط مترجمان آزاد و کارآفرینان تنها استفاده کرد.

ارزش طولانی مدت در مارک تجاری آرم و پیگیری های آنلاین شما می تواند تا حد زیادی بر مقدار سایت شما می تواند برای بررسی، مشارکت محتوا، ترافیک نمایش داده شده و کمپین های بازاریابی وابسته، و همچنین چقدر شما ممکن است برای مشاوره و یا مرتبط خدمات.

اگر فکر نمیکنید که هویت حرفهای حرفهای و نام تجاری تفاوت زیادی داشته باشد، ببینید چه مقدار هزینه برای خرید بنرهای تبلیغاتی در سایت مانند ESPN، در مقایسه با یکی دیگر از وبلاگهای ورزشی پیشرفته که هیچکسی واقعا از آن خبر نداده است . این نیز همین دلیل است که کسی ممکن است برای یک جفت کفش نایک یا یک فنجان قهوه استارباکس هزینه بیشتری بپردازد – همه چیز در رابطه با نام تجاری است!

2. SEO در حال مرگ است، اما ارزش ثانویه بلند در اینجا برای اقامت است

همانطور که من از آن متنفر هستم، به این معنی است که SEO، راه خروج از پنجره است. این همیشه بحث و جدال است اما ما می توانیم به وضوح ببینیم کهبیشتر مردم در حال حرکت به سمت استفاده از رومیزی هستند و تمرکز بیشتری بر استفاده از تلفن همراه، رسانه های اجتماعی و ویدیو آنلاین برای دریافت اطلاعات خود دارند.

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

احتمالا همیشه برای جستجوی وب سایت ها و محتویات آنلاین همواره وجود خواهد داشت، اما احتمالا از روش جستجوی سنتی گوگل و روش های جستجوگرفته ای که ما امروز با آن آشنایی نداریم، وجود نخواهد داشت.

با این حال، حتی با این در نظر، ارزش در کلمات کلیدی دراز مدت هنوز بسیار موثر و سودآور است. وقتی شخصی برای چیزی در گوگل جستجو می کند، احتمالا آماده اقدام و خرید چیزی است. فاکتور تصمیم گیری در مورد اینکه سایت چه چیزی را برای فروش به دست خواهد آورد این است که چه کسی در رتبه بندی گوگل قرار دارد.

خوب این به چه معنا است؟ به طور خلاصه، متوقف کردن تمرکز بر ایجاد محتوای زیادی، و در عوض به محتوای بزرگتر، بهتر و بیشتر تمرکز کنید.

در عین حال، نگاهی به آخرین مطالعات موردی و روند از سایر وبلاگهای برتر SEO می دهید ، زیرا این سایت ها هستند که اغلب در حال حاضر رتبه بندی خوبی دارند و می دانند که چه چیزی برای به حرکت در Google با تمام این آخرین الگوریتم و کاربر تغییر در حرکت

نه تنها این به شما اجازه می دهد تا بیشتر با محتوای خود متمرکز شوید و مخاطبان مورد نظر خود را داشته باشید، بلکه همچنین به ارتقاء محتوا و روند ساخت لینک شما کمک خواهد کرد. نگاهی نزدیک به رقابت خود و تحقیق نه تنها در مورد کلمات کلیدی و عبارات جستجو که رتبه بندی می کنند، بلکه انواع مختلف محتوا و طول آنها نیز منتشر می شود.

3. بهترین مخاطبان را از طریق رسانه های اجتماعی هدف قرار دهید

همه در مورد رسانه های اجتماعی و کاربران 2 میلیارد نفری عظیم در سراسر فیس بوک، توییتر، اینستاگرم و دیگران صحبت می کنند. با این حال، بسیاری از افراد در حقیقت هنر رسانه های اجتماعی را نادیده می گیرند و این پیروان را به مشتریان و بازدید از سایت خود می برند.

در عین حال، هر پلاتفرم اجتماعی متفاوت است به طوری که نه تنها محتوای مورد نیاز ایجاد می شود بلکه همچنین می تواند به این مخاطبین نیز دسترسی پیدا کند.

به عنوان مثال، به سادگی با استفاده از هر یک از هشتگ های بالا در Instagram ، شما فورا می توانید احساسات و مواجهه با میلیون ها کاربر جدید را بهبود بخشید. چیز جالبی در مورد Instagram این است که شما مجاز به لینک دادن به سایت خود نخواهید بود، اما برای ایجاد محتوای بصری، نام تجاری و ایجاد یک مطلب فوق العاده شگفت انگیز است.

اگر تا به حال یک نمونه برای پیروی داشته باشید، کایلی جنر یکی از کسانی است که در حال حاضر به چشم خود نگاه می کند. کایلی با داشتن ارزش خالص بیش از 900 میلیارد دلار، از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی و در عین حال توجه جدید، پیروان و فروشان، امپراتوری عظیم خود را ساخته است.

اغلب اوقات، اگر وقت خود را صرف بررسی رقابت خود کنید و ببینید که بیشتر ترافیک آنها از چه محل است، معمولا از یک پلت فرم اجتماعی در سراسر گسترده در سراسر آنها. با توجه به این مهم، مهم است بدانیم که نه تنها بهترین شبکه اجتماعی برای جذب مخاطبان مورد نظر، بلکه روشهای (محتوای بصری، محتوای متن، تبلیغات پرداخت شده) نیز بهترین کار خواهد بود.

4. کتابچه راهنمای در حال توسعه هنوز هم در جهان از وبلاگ نویسان کینگ است

آن را دوست یا نه، اما در بعضی موارد، پرتاب پول در وب سایت یا وبلاگ شما تا کنون فقط آن را دریافت خواهد کرد. این تحقیقات دستی و وقت گیر و آزار دهنده است که واقعا به سایت های محتوا کمک می کند تا از رقابت جلوگیری کنند.

راه های بسیاری برای دسترسی به کتابچه راهنمای کاربر برای وبلاگ و نام تجاری شما وجود دارد. به جای فهرست همه آنها در این مقاله، من توصیه می کنم نگاهی به این راهنمای منابع اطلاعات مفصل ارائه دهید .

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

5 راه برای تبدیل وبلاگ خود به نام تجاری آنلاین در سال 2018

این که آیا ارتباط شما برای یک ساختار اطلاعاتی، شکسته لینک، و یا وبلاگ نویسی مهمان است … همه چیز در مورد تن و مکالمه ای است که با آن شروع می کنید. در اینجا برخی از راه های قابل توجه و موثر برای شروع استفاده از تبلیغ دستی و تبلیغاتی برای رشد وبلاگ، نام تجاری یا کسب و کار آنلاین شما می باشد:

  • ارسال ایمیل به وب سایت های دیگر و دیدن اینکه آیا آنها مایل به عبور از محتوای خود را در رسانه های اجتماعی، از طریق پست الکترونیکی، و یا حتی در مقالات ذکر شده است. این ایمیل ها باید شخصیت بیشتری داشته باشند و نه یک الگو واضح.
  • وبلاگ نویسی مهمان هنوز هم بسیار خوب عمل می کند، اما باید فقط روی وبسایت های قانونی که دارای ترافیک هستند و با توطئه شما مرتبط باشند متمرکز شوند. کمک به وب سایت ها و وبلاگ های دیگر برای ساخت لینک ها عالی است، اما همچنین برای رسیدن به مخاطبان جدید و رشد نام تجاری شما.
  • ساختمان لینک شکسته یک فرصت بزرگ است، اما دوباره … این می تواند بسیار وقت گیر (و پاداش). سایتهای دیگر را درون توازن خود تجزیه و تحلیل کنید، پیوندهای شکسته آنها را پیدا کنید و سپس از طریق ایمیل به آنها دسترسی پیدا کنید و ببینید آیا آنها لینک شانسی خود را با یک سایت کارآمدی جایگزین خواهند کرد.

بسته به نحوه برخورد با هر یک از این روش ها، روش های تحقیق شخصی و روش های تحقیق شخصی ممکن است متفاوت باشد. خبر خوب این است که بسیاری از این فرایندها را می توان به freelancers هایی که همه کارهای دستی را برای شما انجام می دهند و یا اگر بخواهید خودتان این کار را انجام دهید، مطمئن شوید که گزینه های خود را با ابزار تجزیه و تحلیل جستجوگرها و اتوماسیون نرم افزار در نظر بگیرید.

مهم نیست که مسیر شما چه اتفاقی می افتد، بیشتر “واقع گرایانه” ایمیل های رسانهای و محتوا به نظر می رسد، بهتر است آنها به کار خود ادامه دهند. در عین حال، فقط به دنبال پیوندها، تبلیغات، و دلال ها نپردازید – سعی کنید چیزی را در عوض پیشنهاد دهید.

5. وبلاگ خود را مثل یک کسب و کار، نه یک مرکز توزیع محتوا قرار دهید

آخرین باری نیست که وقت آن است که درباره وبلاگ نویسی به طور کلی صحبت کنیم و در حال حاضر امروزه بیش از 300 میلیون وبلاگ در جهان وجود دارد … اما تنها تعداد کمی از آنها تنها با گرفتن سایت و کسب درآمد از اینترنت درآمد دارند.

همه ما شنیده ایم که “محتوای پادشاه است”. در حالی که این امر ممکن است در تئوری درست باشد، در واقع بسیاری از وبلاگ نویسان و کارآفرینان ممکن است گمراه کننده در سفر به آنلاین سودآور باشند. گری وایننچوک همچنین می گوید: ” محتوا کینگ است، اما متن خدا است! 

محتوا عالی است، اما به سادگی بیش از حد از آن وجود دارد. با بیش از یک میلیارد سایت فعال در اینترنت امروز، من فکر می کنم ما مقدار بسیار خوبی از محتوا در حال حاضر خارج وجود دارد. با این حال، هر چیزی که می تواند بهبود یابد و هر چیز دیگری که ما بتوانیم از آن استفاده کنیم، محتوای عالی است!

اگر می خواهید رتبه بالا را در گوگل داشته باشید، یک منبع مطمئن برای اطلاعات آنلاین باشید – و همچنین لینک های با کیفیت، اشاره ها و مراجع هر روز را به دست آورید – باید محتوای بهتر از آنچه که قبلا وجود داشته باشد، ایجاد کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، مردم کمتر به محتوای متن علاقه دارند و اکنون آنها تصاویر و ویدیوهای آنلاین را بیشتر از هر چیزی می خواهند.

برای اینکه همه این کار را برای شما و نام تجاری خود انجام دهید، در ذهن داشته باشید.

  • محتوای کمتری ایجاد کنید، اما محتوای بهتر و متنوع تر.
  • محتوای طولانی در Google بهتر عمل می کند. در هر پست بالاتر از 2000 کلمه بمانید
  • بعد از کلید واژه طولانی بروید و هر موضوع را در جزئیات کامل پوشش دهید.
  • فرم دقیق کسب درآمد را در محل خود قرار دهید و در هر مقاله به فعالیت اقدام کنید.

با تمام این عوامل و عوامل در بازی، وبلاگ شما دیگر فقط یک وبلاگ نیست. این یک آهنربا منجر به تولید درآمد ترافیکی است که همچنین برای مخاطب در این روند ارزش دارد.

این علم راکت نیست نگاهی به هر کدام از این داستان های موفقیت وبلاگنویسی می کنید و متوجه خواهید شد که هر کدام از آنها دارای مخاطب هدف خاص خود هستند، موضوعی که در آن تخصص دارند، و آگاهی دقیقا همان چیزی است که چرا و چگونه آنها کسب درآمد از ترافیک خود و تبدیل خوانندگان جدید به درآمد روزانه .

وبلاگ شما تجارت شماست

“وبلاگنویسی” بسته به اینکه چه کسی بخواهید، معانی مختلفی دارد. من قبلا وبلاگنویسی را به عنوان راهی برای ایجاد محتوا و پلت فرم آنلاین خودم طراحی کرده ام. دیگران به عنوان یک راه برای شروع یک وب سایت و داشتن صدای خود در اینترنت به آن نگاه می کنند.

به طور خلاصه، وبلاگ نویسی می تواند هر چیزی باشد که می خواهید.

با این حال، اگر می خواهید وبلاگ نویسی یک کسب و کار باشد، باید مدل کسب و کار داشته باشید!

از طریق هر یک از ایده های بالا به اجرا درآید و اطمینان حاصل کنید که تمام این روش ها در وبلاگ شما اجرا شده است. وقت آن است که وبلاگتان را به یک وبلاگ تجاری تبدیل کنید و به طور بالقوه زندگی و نام تجاری خود را برای بهتر شدن تغییر دهید.

پست های مرتبط
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/