میزبانی وب : چگونگی شروع سریع راه اندازی سایت!

میزبانی وب : چگونگی شروع سریع راه اندازی سایت!
5 (100%) 1 vote

پس شما آماده هستید وبسایت خود را شروع کنید؟ تبریک می گویم! در اینجا پنج مرحله آسان برای شروع بدون هر گونه هدر رفتن است!

مرحله 1: چگونه کار می کند؟

برای اینکه وبسایت شما در هر زمان برای هر کسی در دسترس باشد، باید آن را به پس از ثبت دامنه و خرید هاست، آنها را به هم ارتباط دهیم . به عبارت دیگر: شما نیاز به یک میزبانی وب از شرکت میزبانی وب خود دارید .

همچنین، برای اینکه بازدیدکنندگان شما به راحتی با اسم سایت شما به سایت شما دسترسی پیدا کنند، به یک نام دامنه مانند «yourdomain.com» نیاز خواهید داشت. این امر به شما امکان می دهد که سایت خود را در www.yourdomain.com “(به عنوان مثال) بسازید اما این نیز به شما اجازه می دهد تا از طریق آدرس هایی مانند” my_name@yourdomain.com “ایمیل خود را دریافت کنید.

رایان وب هاست به طور پیش فرض بسته های همه جانبه را ارائه می دهند که عبارتند از:

 • یک نام دامنه
 • خود میزبانی وب
 • چند آدرس ایمیل / صندوق پستی.

بنابراین، اگر شما فقط شروع به کار هستید، به طور کلی ایده خوبی است که هر دو دامنه خود و میزبانی خود را در ثبت نام از رایان وب هاست دریافت کنید.

مرحله 2: کدام نوع وب سایت را می خواهید؟

در مورد یک گوشی هوشمند خود فکر کنید: می توانید یادداشت ها را به برنامه های موجود وارد کنید، اما می توانید برنامه های جدید را بر روی گوشی خود نصب کنید. هنگامی که شما یک وب سایت دریافت می کنید، مشابه آن است: شما می توانید برخی از اطلاعات اولیه را با استفاده از ابزارهای اساسی قرار دهید، اما شما همچنین می توانید برنامه جدید، برنامه های قدرتمند نصب کنید.

این اساسا به 2 نوع وب سایت متصل می شود:

 • سایت های استاتیک (سایت های ساده): شما یک یا چند صفحه وب (به نام صفحات HTML ) با نرم افزار هایی مانند DreamWeaver را بر روی کامپیوتر خود ساختید. سپس صفحات را به سرور میزبان خود آپلود کنید با استفاده از نرم افزار FTP مثل FileZilla.هر بار که لازم است چیزی را در سایت خود تغییر دهید، باید صفحات را در رایانه خود ویرایش کنید و دوباره آنها را آپلود کنید. وب سایت هرگز خود به خود تغییر نمی کند. به همین دلیل است که یک سایت “استاتیک” نامیده می شود.

  نکته: اگر چنین نرم افزاری نداشته باشید، نگران نباشید: بسیاری از میزبان های وب، نرم افزار “ساخت سایت” رایگان برای شروع را به شما ارائه می دهند.

 • سایت های پویا (وبلاگ ها، انجمن ها، گالری عکس …): به جای آپلود صفحات HTML به شما، یک قطعه نرم افزاری (به نام یک برنامه وب ) را در وب سرور خود نصب کنید.این نرم افزار به شما امکان اضافه کردن و ویرایش محتویات (متن، تصاویر، فیلم ها …) را در هر زمان به صورت آنلاین بدون نیاز به ابزار خاصی در رایانه خود می دهد. این نرم افزار همچنین می تواند به بازدیدکنندگان شما اجازه دهد نظر خود را بدهند یا بحث خودشان را شروع کنند اگر آنها را بگذارید.البته ما توصیه می کنیم نرم افزار CMS وردپرس را برای شروع سریع سایت خود انتخاب کنید، اما در اینجا گزینه های زیادی وجود دارد. دیگر برنامه های وب محبوب شامل جوملا، دروپال، phpBB، گالری و خیلی بیشتر …

  نکته: اگر نصب یک برنامه وب برای تلفن های موبایل پیچیده است، نگران نباشید: رایان وب هاست به طور خودکار نرم افزار انتخاب شما را برای شما نصب می کند. پشتیبانی فنی آنها نیز باید بتواند به شما کمک کند.

 

مرحله 3: کدام تکنولوژی میزبانی وب را شما نیاز دارید؟

در حالی که سایت های HTML استاتیک را می توان در تقریبا هر وب سرور میزبانی کنید، زمانی که آن را به برنامه های کاربردی وب می آید، شما باید از فن آوری های مورد استفاده خود آگاه باشند. اساسا دو جهت مختلف تکنولوژیکی وجود دارد که از اینجا انتخاب می شوند:

 • میزبانی لینوکس : این نیز به عنوان “LAMP” به عنوان “لینوکس آپاچی MySQL PHP” نامیده می شود که چهار جزء اصلی این پلتفرم هستند. امروزه این سیستم بیشترین استفاده را می برد. رایان وب هاست و سایر برنامه های وب که در بالا ذکر شده همه در لینوکس به عنوان سرورهای LAMP اجرا می شوند.
 • میزبانی ویندوز: این نیز به عنوان میزبان ASP شناخته می شود. ASP فناوری اختصاصی مایکروسافت برای برنامه های کاربردی وب است. شما فقط می توانید از این استفاده کنید اگر برنامه ای برای اجرای یک برنامه وب به طور خاص در ASP ایجاد کنید.

توجه: حتی اگر شما از ویندوز خود در رایانه خود استفاده می کنید، معمولا میخواهید با میزبانی وب لینوکس راه اندازی وب سایت خود را انجام دهید، مگر اینکه شما به طور خاص به ASP نیاز داشته باشید. هاست لینوکس عموما سریع تر، ارزان تر و انعطاف پذیرتر از میزبانی وب ویندوز است و هیچ مشکلی برای سازگاری وجود ندارد، مهم نیست که سیستم عامل شما در خانه یا در محل کار استفاده شود.

مرحله 4: شما چه سطح خدمات میزبانی وب نیاز دارید؟

طیف گسترده ای از خدمات در میزبانی وب وجود دارد. اینها می توانند تقریبا مانند این شکسته شوند:

 • میزبانی رایگان (0 تومان): این مانند میزبانی وب میزبانی شده (فهرست شده در زیر) است اما با تبلیغاتی که شما نمیتوانید آنها را حذف کنید و به طور کلی بسیار کند، بارگیری می شوند. شما فقط باید این را برای سایت های کوچک خصوصی که نیازی به کار 24 ساعته ندارند استفاده کنید.
 • میزبانی مشترک (1500 تا 120000 تومان در ماه): این شایعترین نوع میزبانی وب است. یک سرور بسیار بزرگ وب سایت های چندین مشتری مختلف را میزبانی خواهد کرد. هر مشتری دارای حساب شخصی خود است و – در شرکت میزبانی حرفه ای، امنیت از دیگر مشتریان جدا شده است.
 • VPS (سرورهای اختصاصی مجازی) (10000 تا 500000 تومان در ماه): مجددا سرور مجازی بزرگی میزبان چند وب سایت می شود، اما در این زمان، سایت ها به شدت از یکدیگر جدا شده اند، همانطور که در حقیقت بر روی سرورهای مختلف هستند. این توصیه می شود اگر محدودیت های امنیتی بالا دارید.
 • سرور اختصاصی (300000 تا 5000000 تومان در ماه): در اینجا یک سرور فیزیکی کامل برای خودتان دریافت می کنید. این بسیار راحت، سریع و مطمئن است … اما گران است!
 • ابر میزبانی (قیمت ها در بخش خرید هاست رایان وب هاست موجود می باشد) : در این مورد وب سایت شما یک آرایه از سرورها با سایت های دیگر به اشتراک می گذارد. این به این معنی است که سایت شما محدود به قدرت یک سرور نیست و منابع اختصاص داده شده به آن می توانند رشد و تقاضا را کاهش دهند و به میزان ترافیک شما بستگی دارند. این فقط برای سایت های بسیار بزرگ جالب است و اگر شما فقط می خواهید شروع به راه اندازی سایت کنید احتمالا نیاز به پیچیدگی این راه حل دارد.

اکثر مردم با هاست اشتراکی شروع می کنند، با این که می توانید همیشه بعدا ارتقا دهید ، زیرا سایت شما رشد می کند. میزبانی وب به شما می دهد ویژگی های میزبانی وب حرفه ای را در بخش هزینه سرور اختصاصی.

مرحله 5: شرکت هاستینگ را انتخاب کنید

هنگامی که شما در لینوکس در مقابل ویندوز و سرور مجازی و سرور اختصاصی و همچنین میزبانی وب ابری مستقر شده اید، هنوز باید بین بسیاری از پیشنهادات از بسیاری از شرکت های مختلف، فضای وب و میزبانی وب خود را انتخاب کنید.

اگر از ما بخواهید، هنگام انتخاب میان پیشنهادات میزبانی مشابه، 3 چیز را که می خواهید نگاه کنید، وجود دارد:

 • عملکرد: سایت شما چقدر سریع خواهد بود؟ بهترین راه این است که یک سایت را که میشناسید بررسی کنید و در حال حاضر توسط شرکتی که در ذهن دارید میزبانی شده است. شما همچنین ممکن است در سایت های آزمون ما علاقه مند باشید.
 • Uptime: آیا سایت شما در دسترس خواهد بود 24×7 و یا آن در هر زمان کاهش می یابد … که می تواند بسیار آزار دهنده باشد؟ نظرات و نظرات کاربر به شما یک ایده بسیار به سرعت می دهد.
 • خدمات مشتری! این سخت ترین قسمت برای ارزیابی است. اگر سرویس برای شما مهم است، بررسی و نظرات کاربران را با دقت بخوانید. با این حال، اگر تمایل دارید همه چیز را با خودتان درمیان بگذارید، ممکن است به قیمت پایین تر نیز برسید.

همچنین به یاد داشته باشید: آنچه را برای شما پرداخت می کنید! قیمت های ارزان (به استثنای شاید برای مدت زمان محدود پیشنهادات) همیشه به این معنی است که شما باید در سرعت سایت خود، در دسترس بودن سایت خود (uptime) یا کیفیت پشتیبانی فنی مصالحه کنید. بنابراین، اگر فقط پای خود را خیس می کنید، می توانید برای یک بسته ارزان قیمت بروید و همیشه می توانید بعدا ارتقا دهید. اما اگر کسب و کار شما در وب سایت شما بستگی دارد، مطمئن شوید که یک بسته میزبانی وب خوب انتخاب می کنید.

هنوز درک این مقاله گیج کننده است؟ این فهرست لیست های میزبانی وب ما را بررسی کنید .
خرید هاست https://rayanwebhost.com/
خرید هاست لینوکس https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ارزان https://rayanwebhost.com/
هاست لینوکس ایران https://rayanwebhost.com/
خرید هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست ویندوز https://rayanwebhost.com/
خرید هاست دانلود https://rayanwebhost.com/
ایران هاست رایگان https://rayanwebhost.com/
خرید هاست و دامین https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ir https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه رایگان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه ارزان https://rayanwebhost.com/
ثبت دامنه دات کام https://rayanwebhost.com/
قیمت دامنه https://rayanwebhost.com/
جستجوی دامنه https://rayanwebhost.com/
دامنه چیست https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید سرور vps https://rayanwebhost.com/
خرید سرور مجازی ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی آمریکا https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی ایران ارزان https://rayanwebhost.com/
خرید vps ایران https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی چیست https://rayanwebhost.com/
سرور مجازی vps https://rayanwebhost.com/
میزبانی وب https://rayanwebhost.com/
خرید هاست پرسرعت https://rayanwebhost.com/